NB 1080v12
 
19 sierpnia 2009 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Promocja ! Reebok ! Zobacz !


Artykuł sponsorowany

Eksperci biegowi Reebok w sklepach Intersport


Już 21 sierpnia w wybranych sklepach Intersport rusza trzecia edycja akcji "Buty na stopy". Eksperci biegowi Reeboka, czołowi biegacze i trenerzy w Polsce, będą pomagać w doborze obuwia biegowego dopasowanego do stopy biegacza. Przy zakupie każdy klient otrzyma 15% rabatu oraz profesjonalną koszulkę biegową Reebok Play Dry – gratis.

Akcją objętych jest 10 sklepów Intersport w 9 miastach w Polsce:

• Galeria Krakowska, ul. Pawia 5, 31-154 Kraków
• C.H. Plejada, ul. Dolnośląska 25, 41-923 Bytom
• Silesia City Center, ul. Chorzowska 109a, 40-101 Katowice
• CHR Magnolia Park, ul. Legnicka 58, 54-204 Wrocław
• C.H. Solaria Center, Plac Kopernika, 45-040 Opole
• Galeria Pestka, al. Solidarności, 61-696 Poznań
• Galeria Bałtycka, ul. al. Grunwaldzka 141, 80-264 Gdańsk
• Focus Park, ul. Jagiellońska 39-47, Bydgoszcz
• Sadyba Best Mall, ul. Powsińska 31, 02-903 Warszawa
• C.H. Złote Tarasy, Ul. Złota 59, 00-120 Warszawa

reebok_prom2.jpg reebok_prom1.jpg
Verona KFS II Womens Premier Trinity KFS IV Mens

Eksperci biegowi Reeboka będą do dyspozycji klientów Intersport od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00-20:00 oraz w soboty i niedziele w godz. 12:00-19:00. Akcja potrwa od 21 sierpnia do 20 września .

Wszyscy klienci Intersport, którzy w czasie trwania akcji dokonają zakupu obuwia objętego promocją z linii Reebok Premier Running, otrzymają 15% rabatu oraz profesjonalną koszulkę biegową z systemem Play Dry lub inny wybrany gadżet gratis (np. plecak Reebok lub czapeczkę ze skarpetami).

Pod okiem ekspertów będzie można nie tylko zbadać swoją stopę na ScanDiscu służącym do określenia rodzaju sklepienia stopy (pronacja, supinacja, płaskostopie), ale również skonsultować się w sprawach treningu biegowego i diety sportowej. Nowością w stosunku do poprzednich edycji akcji "Buty na stopy" będzie specjalna broszura dla biegaczy, w której znajdą się cenne porady dotyczące prawidłowego odżywiania, rozgrzewki oraz treningu.

Reebok Premier Running to linia profesjonalnych produktów stworzonych przez projektantów-biegaczy, którzy doskonale rozumieją potrzeby kategorii Running. Linia zyskała uznanie ekspertów i była wielokrotnie wyróżniana przez specjalistyczne media (m.in przez specjalistów z międzynarodowego magazynu Runner’s World).

Promocja obejmować będzie 5 modeli butów Premier Running dla różnego rodzaju stopy. Reebok przygotował również specjalną niespodziankę dla pań. W czase trwania akcji będzie można kupić buty fitnessowe z rewolucyjną technologią Easy Tone, dodatkowo stymulującą pracę mięśni łydek, ud i pośladków przy każdym kroku. Piękna sylwetka gwarantowana. Buty z linii Easy Tone nie będą objęte promocją cenową, jednak przy ich zakupie otrzymacie dodatkowo koszulkę Reebok z logo EasyTone.

Redakcja Bieganie.pl