20 sierpnia 2013 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Promocja bielizny ODLO w SklepieBiegacza.pl


Specjalnie dla biegaczek Sklepbiegacza.pl wraz z dystrybutorem marki ODLO przygotował wyjątkową promocję – przy zakupie biustonosza sportowego marki ODLO figi za 1 zł*.

press_bieganie_1.png

Każda aktywna kobieta powinna pamiętać o odpowiednim doborze biustonosza sportowego.
Dlaczego?

Podczas wysiłku fizycznego skóra na klatce piersiowej jest narażona na obciążenia, co może prowadzić do jej uszkodzeń, rozciągnięcia więzadeł podtrzymujących piersi (więzadła Coopera), a w konsekwencji do obwisania biustu. Sportowy biustonosz jest najlepszym sposobem na uniknięcie tych nieprzyjemnych i nieodwracalnych urazów. Warto solidnie przyłożyć się do jego wyboru.
Biustonosze ODLO stanowią połączenie trzech podstawowych cech, którymi muszą charakteryzować się nowoczesne staniki sportowe. Są to: 
Stabilizacja 
Biustonosze sportowe ODLO doskonale podtrzymują biust we wszystkich rodzajach aktywności sportowej. 
Swoboda ruchu 
Wygoda w każdym przypadku. Odpowiedni kształt dostosowany do budowy anatomicznej ciała i staranne wykończenie gwarantują komfort noszenia i nieskrępowaną swobodę ruchu. 
Termoregulacja 
Funkcjonalne materiały Performance Pique „effect” i Performance Mesh „effect”, w całości opracowane przez ODLO, gwarantują znakomite odprowadzenie wilgoci i szybki czas schnięcia, wspomagając tym samym naturalną termoregulację organizmu. 
Wybierając teraz biustonosz ODLO w internetowym sklepie Sklepbiegacza.pl oraz w sklepach stacjonarnych sieci Sklepbiegacza.pl w Katowicach, Warszawie na ul. KEN oraz we Wrocławiu można dokupić lekkie figi damskie, wykonane z oddychającego materiału za jedyne 1 zł.
* Śpiesz się, oferta ważna do wyczerpania zapasów!