NB 1080v12
 
2 marca 2010 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Prezentacja wiosenno-letniej linii odzieży Ronhill


ronhil_540.jpg

Przedstawiamy nową kolekcje odzieży do biegania Ronhill wiosna/lato 2010.  Firma Ronhill oferuje znakomitą odzież do biegania i akcesoria zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Produkty z nowej kolekcji zostały  specjalnie zaprojektowane dla biegaczy i gwarantują najwyższy komfort użytkowania podczas biegania.

W kolekcji wiosna/lato 2010  znajdziecie szeroką gamę koszulek, getrów, spodenek oraz kurtek. Cała gama produktów podzielona jest na kolekcje profesjonalnej odzieży damskiej – ASPIRATION, męskiej – ADVANCE, specjalnej kolekcji o kontrastowych kolorach widocznych po zmroku – VIZION oraz kolekcji o wysokiej jakości za rozsądną cenę – INFINITE. Dodatkowo w ofercie jest kolekcja klubowa – TEAM. Dzięki kolekcji Ronhill Team potrafimy ubrać zawodników z klubów sportowych od spodni i getrów po koszulki, bluzy i kurtki.

Produkty Ronhill wykonane są z najbardziej zaawansowanych technologicznie materiałów są mocne i wytrzymałe w użytkowaniu a zarazem dają poczucie komfortu i swobody ruchów. Wszystkie modele odzieży zapewniają wysoki stopień oddychalności i transferu wilgoci na zewnątrz. Koszulki i getry posiadają filtry ochronne przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. Produkty stanowiące drugą warstwę ubioru, kurtki i spodnie chronią przed wiatrem i deszczem pozostając w pełni oddychające.

Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl