7 września 2016 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Premiera Asics Chameloid Pack [konkurs]


7 września w Warszawie byliśmy na prezentacji jesienno-zimowej kolekcji ASICS i jednocześnie premierze bardzo ciekawej wizualnie nowej cholewki.

Dla widzów mamy konkurs.  Ci z was, którzy wezmą w nim udział mają szanse wygrać model Kayano Evolution Trainer, but inspirowany oryginalnym modelem z lat ’80tych XX wieku ale zbudowany przy użyciu XXI wiecznych technologii.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem jest Bieganie.pl
2. Konkurs trwa do 11 września do godziny 24:00
3. Zasady:
W konkursie można udzielić odpowiedzi na dwa pytania:
Pytanie 1. Odpowiedzi udzielić można tylko do godziny 21:00  w dniu 9 września. Polega na oszacowaniu wyniku Adama Kszczota w biegu na 800m który odbędzie się na ostatnich w tym sezonie zawodach Diamentowej Ligi w Brukseli 9 września. Za odpowiedź która będzie różnić się od osiągniętego przez Adama wyniku o nie więcej niż 0,5 sekundy, uczestnik uzyskuje 1 punkt
Pytanie 2. Odpowiedzi udzielić można do końca trwania konkursu. Polega na wpisaniu do formularza konkursowego limeryka (wiersza) o tematyce związanej z Asicsem. Za każdy wiersz spełniający zasady limeryku oraz warunku dotyczącego Asicsa, uczestnik otrzymuje 10 punktów. Dodatkowe 1-3 punkta przyznawane mogą być uznaniowo za wybitne literackie wartości limeryku.
Wygrywa uczestnik z największą liczbą punktów. Jeżeli będą uczestnicy z taką samą liczbą punktów, decyduje kryterium czasu (czyli kto pierwszy ten lepszy).
Jeżeli jedna osoba nadeśle więcej niż jedną odpowiedź, udział w konkursie bierze odpowiedź późniejsza.
Punkty za odpowiedzi przysłane oddzielnie (oddzielnie na pytanie 1 i 2) będą sumowane.