NB 1080v12
 
10 maja 2009 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Poznaj Ekspertów Reebok


Odwiedź jeden ze sklepów InterSport znajdujących się w siedmiu miastach Polski. Do 24 maja możesz tam:
– bezpłatnie zbadać swoje stopy na ScanDiscu,
– porozmawiać z ekspertem Reebok na temat różnych aspektów treningu biegowego.

Kup buty Reebok Premier w sklepie Intersport, a otrzymasz 15% rabatu i profesjonalną koszulkę biegową gratis! Prezentujemy ekspertów Reebok.

Warszawa
Intersport C.H. Złote Tarasy:

Bartłomiej Pędzich – od kilku lat zaliczany do najlepszych biegaczy w Warszawie. Trenuje pod okiem Marka Jakubowskiego, trenera kadry polskich lekkoatletów. Do swoich największych sukcesów sportowych zalicza I miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych (drużynowo).

kacer_reebok.jpg


Michał Kacer
– członek kadry olimpijskiej na Londyn 2012. Z uwagi na uprawianą dyscyplinę (pięciobój nowoczesny) bardzo wszechstronny sportowiec. Liczba jego sportowych sukcesów jest wyjątkowo długa. Zalicza się do nich m.in. wicemistrzostwo Europy i świata w czwórboju, a także brązowy medal drużynowo w Mistrzostwa Świata w pięcioboju.

Intersport w C.H. Arkadia:

janczarek_reebok.jpg


Michał Janczarek
– nie tak dawno doskonały pięcioboista, a dziś miłośnik biegania. Zaczynał od pływania, w którym zdobył Młodzieżowe Mistrzostwo Polski (sztafeta). Potem przyszły sukcesy w czwórboju, w którym wywalczył m.in. Mistrzostwo Świata (sztafeta) i wicemistrzostwo Europy (drużyna).

Poznań
Intersport w King Cross Marcelin:

nadolski_reebok.jpg


Zbigniew Nadolski
– doskonały zawodnik i doskonały trener. Niegdyś mistrz Polski na 10 000 m, legitymujący się także doskonałym rekordem życiowym w maratonie. W 1994 r. pokonał dystans 42 km w czasie 2 godzin 11 minut i 57 sekund. Spod jego ręki wyszło wiele wspaniałych biegaczek m.in. Grażyna Syrek, Justyna Lesman, a także Karolina Jarzyńska.

Intersport w C.H. Stary Browar

syrek_reebok_1.jpg


Grażyna Syrek
– legenda polskich biegów długich. Uczestniczka Igrzysk Olimpijskich w Atenach (2004), 14-krotna Mistrzyni Polski w biegach długich.

Bielsko – Biała
Intersport w Galerii Sferia

nikiel_reebok.jpg


Aniela Nikiel
– osoba, której mieszkańcom Bielska-Białej przedstawiać nie trzeba. Multimedalistka mistrzostw Polski w biegach średnich i długodystansowych. Reprezentantka Polski na Mistrzostwach Europy, Świata i Igrzyskach Olimpijskich w Atlancie (1996).

glogosz_reebok.jpg

Grzegorz Głogosz – wybitny polski maratończyk, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w biegach średnich i długich.

Kraków

krakow_reebok.jpg


Intersport w C.H. Zakopianka

Stanisław Duda – jeden ze zdolniejszych biegaczy młodego pokolenia, który ma za sobą starty w Mistrzostwach Polski we wszystkich kategoriach wiekowych od młodzika po seniora.
Krzysztof Janik – medalista Młodzieżowych Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Polski szkół wyższych.

Intersport w Galerii Krakowskiej
Krzysztof Augustyn – doskonały chodziarz, a obecnie biegacz. W chodzie zdobył Mistrzostwo Polski, reprezentował nasz kraj na Mistrzostwach Europy.
Dariusz Żak – czterokrotny uczestnik Mistrzostw Świata w biegach górskich, trzykrotny Mistrz Polski w biegach górskich, aktualnie przygotowuje się do debiutanckiego maratonu.

Łódź
Intersport w C.H.Manufaktura

lemiesz_reebok.jpg


Justyna Lemiesz
– wicemistrzyni Polski juniorów w trójskoku (Bydgoszcz, 1996), obecnie zapalona biegaczka.

chmiel_reebok.jpg


Paulina Chmiel
– multimedalistka Mistrzostw Polski w chodzie sportowym.

Katowice
Intersport w Silesia City Center

miskowiec_reebok.jpg

Tomasz Miśkowiec – kilkukrotny medalista mistrzostw Polski w biegach długich, reprezentant Polski w kadrze U22.


Gdańsk

Intersport w Galerii Bałtyckiej

netter_reebok.jpg


Piotr Netter
– w latach 90. czołowy polski triathlonista, a później trener kadry narodowej w tej dyscyplinie sportowej. Jego podopieczni zdobyli 49 medali MP w triathlonie oraz duathlonie. Do swoich największych sukcesów sportowych zalicza 3 miejsce na MP seniorów w triathlonie (1996 r.)

drop_reebok.jpg


Tomasz Drop
– specjalizuje się w biegach na 3000 m z przeszkodami. Dwukrotnie szósty na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w lekkoatletyce.

Redakcja Bieganie.pl