new balance 880
 
20 grudnia 2013 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Partner techniczny ORLEN Warsaw Marathon 2014 wybrany


Oficjalnym partnerem technicznym ORLEN Warsaw Marathon ponownie została firma ASICS – czołowy producent sprzętu sportowego na świecie. W ramach współpracy ASICS nie tylko dostarcza profesjonalne pakiety startowe dla wszystkich zawodników, ale także wraz z siecią specjalistycznych sklepów SklepBiegacza.pl organizuje oficjalne treningi w 6 miastach Polski.

orlenmarathon_asics.png

ASICS jako partner techniczny ORLEN Warsaw Marathon, który już 13 kwietnia pobiegnie ulicami Warszawy, wyposaży pakiety startowe w profesjonalny sprzęt do biegania, dopasowany do specyfiki każdego z dystansów. Maratończycy znajdą w swoich pakietach m.in. koszulkę techniczną, czapkę oraz plecak. Uczestnicy biegów towarzyszących na 10 km i 3 km również mogą liczyć na atrakcyjną zawartość. Szczegóły wraz z wizualizacją wszystkich trzech pakietów poznamy już w styczniu. 
Dzięki kooperacji ze sprawdzonymi i wiarygodnymi partnerami jesteśmy w stanie zapewnić uczestnikom ORLEN Warsaw Marathon najwyższe standardy. Zależy nam, aby zawodnicy mogli skupić się wyłącznie na osiągnięciu jak najlepszego wyniku. Wspólnie z naszym partnerem technicznym zadbamy o to zarówno podczas oficjalnych treningów, jak i w trakcie samej imprezy – mówi Leszek Kurnicki, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN ORLEN.
Misją firmy ASICS jest inspirować przez sport. To doskonale wpisuje się w idee Narodowego Święta Biegania jakim jest ORLEN Warsaw Marathon. Dlatego z radością kontynuujemy współpracę przy przedsięwzięciu, które ma na celu zachęcenie Polaków do aktywności fizycznej. Jesteśmy przekonani, że nasz sprzęt, który znajdzie się w pakietach startowych pomoże uczestnikom biegów pokonać własne słabości i sięgnąć po sukces. Życzymy biegaczom siły i determinacji w realizowaniu planów treningowych oraz zapraszamy do udziału w cyklu oficjalnych treningów przygotowujących do startu w ORLEN Warsaw Marathon – powiedział Sebastian Sumisławski, Country Sales Manager ASICS Polska.

ASICS wraz ze SklepBiegacza.pl współorganizują oficjalny cykl treningowy do ORLEN Warsaw Marathon, który odbywa się w 6 miastach Polski. Każdy, kto poszukuje merytorycznego wsparcia i motywacji do budowania formy przed kwietniowym sprawdzianem, może bezpłatnie wziąć udział w zajęciach oraz skorzystać z planu treningowego dostępnego na stronie www.orlenmarathon.pl. W inauguracyjnym treningu, który odbył się 15 grudnia, wzięło udział ponad 300 uczestników w całej Polsce.