new balance 880
 
5 marca 2016 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Otwarte treningi fuzeX w RunnersClub!


ASICS i RunnersClub rozpoczynają otwarte treningi fuzeX™, dostępne dla każdego! Jeśli cenisz sobie zdrowy i efektywny trening, a dodatkowo zwracasz uwagę na swój styl – nie może Cię zabraknąć! Pierwsze ze spotkań już za nami, ASICS i RunnersClub wspólnie zachęcali nas do testów w Warszawie.
W środę 2 marca w warszawskim sklepie RunnersClub przy ul. Wołoskiej 22-22A odbył się pierwszy z cyklu treningów, któremu patronuje marka ASICS oraz najnowszy model fuzeX™, który z początkiem lutego zadebiutował na rynku.
FuzeX poziom
FuzeX to model, z kategorii Lightweight Cushioning, który stawia sobie jasny cel – swoim oryginalnym designem chce dogonić ukryte w nim technologie. ASICS wykorzystując swoje dziedzictwo technologiczne w postaci GEL™ przygotował model z jego ewolucją: fuzeGEL™. Skutkiem tego rozwiązania jest jednolita amortyzacja na całej długości podeszwy, która gwarantuje bardzo dynamiczny i komfortowy bieg. Cholewkę buta oplata Molded Mesh, którego bezszwowa konstrukcja jest gwarancją dopasowania, oddychalności i świetnego designu!
Aby jak najlepiej docenić właściwości nowego modelu od ASICS, trening rozpoczął się w jego naturalnym środowisku – miejskiej dżungli.

Spotkanie rozpoczęła część biegowa, w trakcie której uczestnicy, w otoczeniu biurowców, mogli wymienić swoje pierwsze spostrzeżenia dotyczące fuzeX™. W drugiej części imprezy organizatorzy, zadbali o trening ogólnorozwojowy. Uczestnicy bez chwili zawahania stawiali czoła ćwiczeniom, sugerowanym przez doradców ze sklepu RunnersClub oraz szkoleniowców ASICS.  Podstawowym przyrządem ćwiczeniowym były piłki lekarskie – świetne przy wzmacnianiu naszych mięśni. Nietypowe było tylko miejsce – garaże podziemne. W końcu każde miejsce do treningu jest dobre!
Zwieńczeniem spotkania był konkurs, którego zwycięzca stał się nowym posiadaczem ASICS fuzeX™!
Kolejne treningi ASICS fuzeX™ w sklepach RunnersClub odbędą się:
  • 7 marca Poznań, ul. Piątkowska 163, godz. 19:15
  • 10 marca Szczecin, ul. Łukasińskiego 114, godz. 19:15
  • 14 marca Wrocław, ul. Czysta 2-4, godz. 19:15
  • 17 marca, Gdańsk, ul. Hynka 65, godz. 19:15
Treningi mają charakter otwarty i uczestniczyć może w nich każdy zainteresowany. Każde ze spotkań to kolejna okazja do tego, by trenować pod okiem specjalistów z RunnersClub oraz ASICS. Nie zabraknie treningów biegowych i ogólnorozwojowych. A do tego, kolejna para fuzeX™ czekam w każdej lokalizacji, na nowego właściciela!