New Balance 1080v12
 
23 maja 2018 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Otwarcie Sklepu Biegacza w Krakowie w sobotę 26 maja


Już w sobotę 26 maja od godz. 10:00 Sklep Biegacza zaprasza do swojego oddziału w nowej lokalizacji w Krakowie. Chcąc być bliżej biegaczy sklep przenosi się z dotychczasowego adresu Focha 1 na ul. Józefa Kałuży 1 (pasaż Stadionu Cracovii). Nie jest to drastyczna zmiana, te lokalizacje dzieli dokładnie tyle co długość stadionu lekkoatletycznego –  400 m.

mapa sklep biegacza

Nowy lokal mieści się tuż przy jednej z najbardziej popularnych miejscówek dla biegaczy w Krakowie – Błoniach Krakowskich. To także nie tylko idealne miejsce na treningi, ale i popularna miejscówka imprez biegowych. Oświetlenie pozwala na bieganie o każdej porze dnia. I choć ich obwód to ścieżki długości niecałych 3,6 km, to zyskały wyjątkowy klimat, który przyciąga biegaczy, zarówno tych doświadczonych jak i początkujących, stając się miejscem wymiany doświadczeń.

Lokalizacja jest nie tylko przyjazna biegającym w okolicy, dla zmotoryzowanych chcących zerknąć na szeroki asortyment sklepu, miejsc parkingowych w pobliżu nie brakuje. Dodatkowo odwiedzający sklep 26 maja będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty – 30% rabatu.

sklepbiegaczaotwarcie 30

Zmiana miejsca, ale to co najlepsze zostaje, czyli ludzie z pasją, którzy tworzący ten sklep od podstaw. Biorą udział w imprezach biegowych i chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. Stale uczestniczą również w szkoleniach, gdzie zagłębiają się w nowe technologie sprzętowe. To wszystko pozwala na dopasowanie oferty do prawdziwych potrzeb klienta.

Tak jak dotąd nie zabraknie również testów sprzętu, wspólnych treningów czy też już wpisanych na stałe w biegowy kalendarz wydarzeń jak m.in. Wybiegaj Pączka, Bieg Zająca czy też zostań Biegowym Świętym Mikołajem. Wszystkie wydarzenia śledzić można na bieżąco na lokalnym profilu Sklepu Biegacza na Facebooku.