New Balance 1080v12
 
24 czerwca 2015 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Okazja


Takiego „sprzątania magazynów” w największej w Polsce sieci sklepów dla biegaczy nie było już dawno. Na tą chwilę łowcy okazji czekali cały rok. Sieć handlowa Sklep Biegacza rozpoczyna likwidację kolekcji wiosenno-letniej a ceny produktów objętych promocją zostały maksymalnie obniżone.  
 
Liczba przecenionych produktów jest ograniczona dlatego radzimy nie zwlekać z decyzją.  Wśród produktów, które będzie można zakupić w wyprzedażowych cenach znajdują się kolekcje biegowe najlepszych sportowych marek, takich jak: Asics, Nike, Adidas, Puma, New Balance, Saucony, Salomon, Reebok, Moose, CEP, X-Bionic czy Compressport.  
 
To nie lada gratka dla osób aktywnych, które mogą ubrać się od stóp do głów za połowę ceny! Oprócz, niesłychanie korzystnej oferty cenowej, będą mogli Państwo skorzystać z profesjonalnego doradztwa, które zapewnia obsługa największej w Polsce sieci handlowej dla biegaczy. Personel sieci Sklep Biegacza tworzą doświadczeni biegacze, fizjoterapeuci, trenerzy i miłośnicy biegania, którzy chętnie dzielą się swoją pasją i doświadczeniem. Niezależnie od stopnia zaawansowania i umiejętności, każdy klient sieci Sklep Biegacza otrzyma poradę dotyczącą techniki biegu, odżywiania i doboru obuwia oraz odzieży. 
 
Produkty objęte promocją można znaleźć pod linkiem: http://www.sklepbiegacza.pl/promocje