24 kwietnia 2015 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Odwiedź stoisko ASICS na Expo OWM 2015


Największa impreza biegowa w Polsce – Orlen Warsaw Marathon 2015 – wreszcie ruszyła! Wczoraj – równo o 14.00 – wystartowały targi Expo, które będą trwały do niedzieli. Stoisko ASICS przyciąga do siebie tłumy biegaczy. ASICS Foot ID, Pace Your Race, upominki-niespodzianki i wiele innych atrakcji – to wszystko czeka tam na Was!
ASICS Foot ID

Chciałbyś się dowiedzieć, jaki masz typ stopy? Bezpłatne badanie ASICS Foot ID pomoże rozwiać Twoje wątpliwości. Dwa stanowiska ASICS Foot ID czekają na wszystkich chętnych. Analizę stopy przeprowadzają doświadczeni specjaliści ASICS.

orlen_expo_foot_ID.jpg
Fot.: Maciek Łucyk – ASICS Frontrunner Polska – 2:29:14 w maratonie
orlen_expo_foot_id_2.jpg
Fot.: Mateusz Hemka (Biegiem do Celu) analizuje wynik badania
Porozmawiaj z ekspertem

Jerzy Skarżyński – ambasador marki ASICS – czeka na Was ze swoją książką. Nie ma chyba wśród biegaczy osoby, która by nie kojarzyła pana Jurka 🙂
  

jerzy_skarzynski.jpg
Zrób sobie zdjęcie na tle panoramy Warszawy

Takie chwile warto uwieczniać na zdjęciach. Profesjonalny fotograf tylko czeka na to, aby zrobić Wam zdjęcie na tle panoramy Warszawy. Będziecie mogli się nim błyskawicznie podzielić ze znajomymi drogę elektroniczną. Pomożemy Wam w tym. 
 

pawel_raczynski.jpg
Fot.: Paweł Raczyński – ASICS Frontrunner Polska – 31:31 na 10 km
Targi Expo na Orlen Warsaw Marathon to również znakomita okazja do tego, żeby zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt biegowy. W odpowiednim doborze pomogą Wam specjaliści z ASICS i Sklepu Biegacza. Widzieliście już najnowszą kolekcję naszej marki? Warto!

orlen_expo_scianka.jpg

orlen_expo_1.jpg

orlen_expo_buty.jpg

PACE YOUR RACE

Nie wiesz, jakim tempem pobiec maraton, żeby osiągnąć wymarzony wynik? Pomożemy Ci i w  tym! Podaj nam tylko czas, na jaki chcesz pobiec oraz zakładaną taktykę biegu. My wydrukujemy dla Ciebie specjalną opaskę na rękę, dzięki której łatwiej będziesz mógł kontrolować swój czas. Dostaniesz również mapkę z trasą biegu, żeby Twoi znajomi-kibice mogli byli zorientowani, w którym punkcie trasy będziesz się znajdował o danej godzinie, jeżeli zdecydujesz się biec określonym tempem.
 

orlen_expo_pyr.jpg
orlen_expo_pyr2.jpg
Fot.: Tomek Domżalski – 2:45:45 w maratonie – czeka już na Was
Nie biegniesz? Kibicuj!

Jeżeli tym razem nie uda Ci się wystartować w OWM, a chciałbyś się jakoś włączyć w tę imprezę, to nic straconego. Zawsze możesz kibicować na trasie innym biegaczom. Jeżeli będziesz chciał dodatkowo zdopingować któregoś ze swoich znajomych i wywołać na jego twarzy szeroki uśmiech, pomożemy Ci w tym. Przygotowaliśmy specjalnie dla Was duże, białe plansze na których będziecie mogli umieścić dowolny tekst zachęcający do biegania, typu: "Dajesz, Krzychu!" Prawda, że miło?
 

orlen_expo_tablice.jpg

Te i inne atrakcje, które przygotował ASICS, nie mogą i Ciebie ominąć. Do zobaczenia na Orlen Warsaw Marathon!