new balance 880
 
13 sierpnia 2013 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Nowy SklepBiegacza.pl w Bydgoszczy


Biegacze z Bydgoszczy i okolic już od 17 sierpnia będą mogli korzystać z bogatego asortymentu sklepu sieci SklepBiegacza.pl oraz z fachowego doradztwa w zakresie doboru butów biegowych oraz pozostałego sprzętu biegowego.

newgraf

SklepBiegacza.pl Bydgoszcz, ul. Gdańska 140 –  kolejne miejsce na biegowej mapie Polski jest już 10 placówką sieci SklepBiegacza.pl. 
Sieć oferuje bogaty wybór butów, odzieży oraz akcesoriów do biegania. SklepBiegacza.pl wyróżnia nie tylko szeroki asortyment, częste promocje, ale przede wszystkim pewność, że w sklepie pracują miłośnicy biegania, doświadczeni biegacze, fizjoterapeuci oraz trenerzy.
SklepBiegacza.pl, dzięki sprawnej i profesjonalnej obsłudze oraz szerokiej ofercie renomowanych marek, spełnia oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, pośród których znajdują się między innymi najlepsi polscy lekkoatleci, biatloniści, triatloniści i maratończycy. Sklepy ubierają także „od stóp do głów” kluby lekkoatletyczne oraz inne stowarzyszenia sportowe.
PROMOCJA na otwarcie!!!
Sklepbiegacza.pl z okazji otwarcia nowego sklepu w Bydgoszczy przygotował specjalną weekendową promocję – 15 % rabatu na  na buty lub odzież nieprzecenioną. Rabat obowiązuje w dniach 17-18 sierpnia w sklepie w Bydgoszczy.
Zapraszamy!
SklepBiegacza.pl Bydgoszcz
ul. Gdańska 140 (róg Gdańskiej i Kamiennej) 
Czynne 7 dni w tygodniu:
poniedziałek – piątek 10.00 – 19.00
sobota 10.00 – 15.00
niedziela 10.00 – 14.00