10 września 2011 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Nowy sklep w Warszawie


Gdzie mieści się to miejsce?

DanSport

 

Nie jest odkryciem, że już od dłuższego czasu sercem biegowym Polski, podobnie jak w innych dziedzinach życia, stała się Warszawa. Nie gdzie indziej, tylko właśnie tu mógł powstać kolejny punkt sieci sklepbiegacza.pl!

Jaki będzie asortyment sklepu? Dostępne marki? Jak duży sklep? Jak dobra obsługa? ..no i  jaki jest dokładny adres? Właśnie to ostatnie pytanie jest tematem konkursu*, a co do odpowiedzi na pozostałe – nie będziemy zanudzać marketingowymi sloganami. Po prostu odwiedź nas 10 września w dniu otwarcia i przekonaj się sam! Zapraszamy!

Na zakupy w dniu otwarcia każdy klient  otrzyma 15% rabat (nie dotyczy produktów już przecenionych).

Ponadto każdy kto odwiedzi nasz sklep w ten weekend, do zakupu dowolnego produktu Adidas otrzyma etui na rękę marki Adidas.

Adidas etui

*Główną nagrodą w konkursie jest dowolna, wybrana przez zwycięzcę, para butów z asortymentu Sklepbiegacza.pl. Zwycięzcą zostanie pierwsza osoba, która poda dokładny adres nowo otwieranego Sklepu Biegacza w Warszawie.  Następnych 5 osób, które zamieszczą własną fotografię sklepu na forum (w postaci linka) otrzyma czapeczkę a kolejnych 5 skarpetki firmy Moose. Odbiór nagród w Sklepie 10 września w dniu otwarcia w godz 10-16. Zapraszamy do udziału w konkursie na forum!

Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl