New Balance 1080v12
 
16 marca 2010 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Newsy Buty Sprzęt Sklepy


17 marca 2010

20 marca w Krakowie nastąpi otwarcie nowego sklepu dla biegaczy. Mieścić się on będzie w budynku Akademika przy krakowskim AWFie przy ulicy: Jana Pawła II 84/4. Zapraszamy od godziny 10:00.

GG_nowy_sklep_krakow.jpg

11 stycznia 2010

zbiegiemmiasta_gf100.gifSklep zbiegiemmiasta.pl został stworzony przez pasjonatów biegania dla pasjonatów biegania. Jesteśmy pierwszym w Polsce sklepem internetowym oferującym sprzęt biegowy marki Puma. Naszą ofertę dobieramy starannie, najpierw sami testujemy sprzęt, a następnie go sprzedajemy. Naszym głównym celem jest satysfakcja klienta – dlatego sprzedajemy produkty marki Puma w atrakcyjnych cenach.

zbiegiemmiasta_expo.jpg
Stoisko zbiegiemmiasta.pl na jednej z imprez masowych

Nasze motto brzmi „nieważne jak biegasz, ważne w czym biegasz”. W razie jakichkolwiek wątpliwości przy zakupie na wszystkie pytania odpowie Puma Running Expert – Bartłomiej „Sobek” Sobecki: kontakt: sklep@zbiegiemmiasta.pl, tel: 608 – 618 – 583

1 grudnia

sklepbiegacza_log_right.gif

W związku z otwarciem nowych sklepów w Sosnowcu i Krakowie, Sklep Biegacza poszukuje pracowników na stanowisko: sprzedawca.

Mile widziane osoby biegające, mające doświadczenie w handlu, cechujące sie dużą komunikatywnością oraz dyspozycyjnością. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro@sklepbiegacza.pl

Informacje o zamykanych / otwieranych sklepach:

Gliwice ul. Zwycięstwa 23 Dom Handlowy „IKAR” (I piętro) – otwarte do 27 listopada
Katowice ul. Mikołowska 56 (obok AWF-u) – otwarte do 23 grudnia
Sosnowiec, Centrum Handlowe Plejada – otwarte od początku grudnia
Kraków, ul. Focha 1 (Hotel Cracovia, przy Błoniach) – od 15 stycznia 2010.

5 października

Nowa strona Sklepu Biegacza!

Uruchomiona została nowa wersja jednego z bardziej popularnych internetowych sklepów dla biegaczy. Dla stałych klientów otwarty został Klub Premium, który gwarantuje stałe zniżki na cały asortyment, darmowe przesyłki oraz specjalne promocje dla członków klubu. Nowy program lojalnościowy pozwoli wymieniać zgromadzone punkty na wartościowe nagrody. Osobisty doradca pomoże w doborze obuwia odzieży oraz doradzi w treningu i diecie. Każdy klient może również liczyć na pomoc w końcowej fazie przygotowania do biegu. W celu jeszcze lepszego kontaktu z obsługą sklepu jak i społecznością jego klientów-biegaczy uruchomiono sklepowe mini forum. Aby stworzyć kompleksowe źródło informacji dla biegaczy, udostępniono kalendarz biegów oraz kompletne tabele rozmiarów odzieży i obuwia.

Wszelkie informacje dotyczące klubu Premium, programu lojalnościowego na stronie www.sklepbiegacza.pl.

9 września

We wszystkich sklepach sprzedających markę Saucony trwa promocja – przy kupnie butów otrzymasz do testów dwa paski Breath Right.

4 sierpnia

21 sierpnia 2009r., w wybranych sklepach Intersport w 9 miastach w
Polsce, ruszy trzecia już edycja akcji „Buty na stopy” marki Reebok.
Realizacją miesięcznej kampanii zajmie się agencja marketingu
sportowego Sport Evolution.

Na klientów czekać będą eksperci Reeboka, którzy zbadają ich stopy,
pomogą w doborze odpowiedniego buta biegowego oraz udzielą porad
treningowych. Rolę ekspertów pełnić będą biegacze i trenerzy, dodatkowo
przeszkoleni pod kątem rozwiązań technologicznych użytych w obuwiu
biegowym Reeboka. Klienci otrzymają również wysokie rabaty i atrakcyjne
gratisy.

Nowością podczas akcji będzie specjalnie przygotowana broszura
informacyjna, w której każdy początkujący biegacz znajdzie przydatne
wskazówki, dotyczące rozgrzewki, treningu, diety i sprzętu biegowego.

17 czerwca

W sieci Intersport spora wyprzedaż. Im większy sklep tym większy asortyment – nie podamy wam dokładnie gdzie i co można dostać – ale w dużych sklepach (w Warszawie, Poznaniu) jest sporo biegowego (i nie tylko biegowego sprzętu). Np. PUMA Compltete Trail 100, Eutopia za 199 zł, Asics GEL 3000, Cumulus, Moriko GTX za 99 zl !!!. Poniżej macie pliki. Jeśli wejdziecie do danego sklepu i nie znajdziecie tego czego szukacie – to możecie to ściągnąć z innego sklepy z sieci. Porozmawiajcie wówczas z kimś ze sklepu i oni to powinni załatwić.