5 marca 2013 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Naładuj swój bieg energią z GEL-CHARGE33! Tylko w sklepach INTERSPORT w całej Polsce


Na polski rynek właśnie trafiły nowoczesne buty do biegania GEL-CHARGE33. Wyjątkowość tym butom zapewniają użyte przez firmę ASICS technologie, dzięki którym biegacz może w pełni wykorzystać energię, jaką daje naturalny ruch stopy. Te innowacyjne, lekkie buty będzie można kupić wyłącznie w sklepach INTERSPORT w całej Polsce oraz w sklepie internetowym INTERSPORT.

asics_1_2.jpg
GEL-CHARGE33 jest zbudowany zgodnie z filozofią ASICS opartą na naturalnym ruchu stopy. Buty te współpracują ze wszystkimi 33 stawami w stopie, dzięki czemu możliwy jest szybszy bieg i jeszcze więcej radości z pokonywania kilometrów. Od momentu kontaktu pięty z podłożem, do oderwania palców GEL-CHARGE33 zapewnia stopie naturalny ruch. Natomiast technologia Guidance Line umiejscowiona na pełnej długości podeszwy, zapewnia stopie bardziej efektywne przetaczanie, co przekłada się na mniejsze zmęczenie biegacza odbytym treningiem.
asics_2_1.jpg
GEL-CHARGE33, który wprowadzamy w Polsce poprzez sieć sklepów INTERSPORT, to model butów z naszej najnowszej kolekcji SS13. Są to buty, które świetnie sprawdzą się na nogach zarówno początkującego biegacza jak i wytrawnego sportowca jako tzw. „druga para”. Polecamy je szczególnie do treningów na miękkiej nawierzchni, dzięki lżejszej i bardziej elastycznej podeszwie wewnętrznej, biegacz jeszcze lepiej czuje podłoże, czerpiąc z biegu więcej radości – powiedziała Tanja Stanković-Lipnicka, Marketing Manager, ASICS Polska.
asics_3_1.jpg
Lżejsze buty nie oznaczają mniejszego wsparcia i ochrony stopy biegacza. Stosowana wyłącznie w butach ASICS technologia GEL zlokalizowana w tylnej i w przedniej części buta, pochłania wstrząsy i chroni stopę podczas kontaktu z podłożem.

Na uwagę zwraca również efektowne wzornictwo butów GEL-CHARGE33 oferowanych przez INTERSPORT oraz przystępna cena – 299,99 zł.