NB 1080v12
 
28 lutego 2014 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Największy sklep dla biegaczy w Europie Centralnej


Już niedługo miłośnicy biegania będą mieli swoje święto. 15 marca 2014 na Wybrzeżu Kościuszkowskim w Warszawie nastąpi otwarcie jednego z największych sklepów dla biegaczy w Europie. Organizatorzy przewidują konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji. Swoją obecność zapowiedzieli znani biegacze i celebryci.

SklepBiegacza pl

Sklep powinien się stać obowiązkowym punktem na mapie każdego biegacza. Przez cały dzień wszystkie produkty w sklepie objęte będą specjalnym rabatem, a każdy, kto zdecyduje się na zakup butów otrzyma w prezencie iPoda!
Salon należy do znanej sieci SklepBiegacza.pl. która do tej pory słynęła i specjalizowała się w sprzedaży sprzętu biegowego. Nowy sklep jest pierwszym, w którym rozszerzono kolekcję o produkty do uprawiania Fitness.
Sklep posiada dwa piętra, wykwalifikowany personel i olbrzymi wybór obuwia, odzieży, odżywek, książek i elektroniki, a to nie jedyne zalety tego miejsca. Bogata oferta sklepu obejmuje kolekcje biegowe i fitnessowe takich marek, jak Asics, Nike, Adidas, Puma, New Balance, Saucony, Salomon, Reebok, Moose, CEP czy Compressport. Na uwagę zasługuje również szeroki wybór sprzętu treningowego i akcesoriów, takich jak pulsometry, zegarki, torby, plecaki, pasy, bidony, sprzęt fitness, sprzęt Nordic Walking, chusty, okulary, wkładki, książki, filmy i czasopisma.
Personel sklepu tworzą doświadczeni biegacze, fizjoterapeuci, trenerzy i miłośnicy biegania, którzy dzielą się swoją pasją i doświadczeniem. Niezależnie od kondycji i umiejętności, każdy biegacz może tu liczyć na profesjo-nalną poradę dotyczącą techniki biegu, odżywiania i doboru najwłaściwszego obuwia i odzieży, np. bielizny termoaktywnej czy biustonoszy dla aktywnych kobiet. Pod czujnym okiem fachowców może skompletować sprzęt dopasowany do indywidualnych potrzeb i możliwości, a także dowiedzieć się, w jaki sposób powinien zadbać o swój organizm przed treningiem, po treningu i podczas jego trwania.
Więcej informacji na stronie www.sklepbiegacza.pl.
Redakcja Bieganie.pl