27 lutego 2013 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Konkurs SklepuBiegacza.pl. Nowe trendy, nowe kolory!


Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez SklepBiegacza.pl, w którym na zwycięzców czekają atrakcyjne, wiosenne zestawy odzieży sportowej.

Z utęsknieniem czekamy na wybudzenie się wiosny, rozpromienienie kolorami tej naszej szarej zimowej aury tras biegowych. SklepBiegacza.pl już teraz nawołuje do wyprzedzenia nadchodzącej pory roku i zaprezentowania swojej propozycji stylizacji pełnej kolorów, nieszablonowych zestawień barw, zgodnych z trendami na sezon wiosna/lato 2013 r.

W konkursie może wykazać się każdy. Liczy się  jedynie pomysł. Wystarczy, że zrobisz zdjęcie Twojej stylizacji, dołączysz do fanów SklepuBiegacza.pl na Facebooku oraz prześlesz zdjęcie na  adres konkursy@sklepbiegacza.pl.

Zdjęcia zgłoszone do konkursu zostaną opublikowane w specjalnym albumie SklepuBiegacza na FB, a wyboru najlepszych, najciekawszych propozycji stylizacji dokona znawczyni mody, personal shopper i stylistka Agata Dominik.

Do wygrania:

Kategoria damska: kurtka Adidas Strong Roadrunner Jacket W oraz koszulka  Adidas Prime Tee W. Kategoria męska: Nike Vapor Jacket oraz koszulka Nike Run Swoosh Tee.

k s b


Konkurs trwa do 9 marca 2013 r.

Zapraszamy, zabaw się w stylistę i WYGRAJ!