NB 1080v12
 
11 czerwca 2010 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Kolekcja klubowa Ronhill Team.


317 12


W każdy weekend setki biegaczy uczestniczy w zawodach sportowych. Specjalnie dla tych biegaczy przygotowaliśmy kolekcję klubową Ronhill Team. Przeznaczoną na trening, zawody lub najwspanialsze chwile, gdy odbierasz nagrodę. Dzięki kolekcji klubowej Ty i twoja drużyna może się wyróżniać w tłumie zawodników na starcie, podczas treningu czy w drodze na zawody.

ronhil koszulki smol3W kolekcji odzieży do biegania Ronhill Team mamy możliwość wyboru różnych kolorów koszulek startowych, koszulek treningowych, bluz i kurtek do biegania oraz dodatkowo spodenek startowych treningowych, spodni, leginsów i getrów do biegania dostępnych w dwóch kolorach czarnym i granatowym.

Ronhill jest to najlepiej sprzedająca się marka odzieży do biegania w Wielkiej Brytanii, odzież jest wyprodukowana z bardzo wysokiej, jakości materiałów.

Zastosowanie najnowszych oraz najbardziej zaawansowanych technologicznie materiałów stawia produkty firmy Ronhill na pierwszym miejscu wśród odzieży dla biegaczy.

Każdy, kto lubi aktywnie spędzać czas doceni komfort i wygodę, jaką gwarantuje odzież biegowa Ronhill.

Produkty dostępne też w wersji dla dzieci w wieku 7-8 , 9-10 i 11-12 lat.

Zaopatrujemy zarówno profesjonalne kluby sportowe, firmy, szkoły jak i leg team1klientów indywidualnych w wysokiej, jakości stroje do biegania. Dodatkowo możesz zamówić nadruk na odzieży z logo twojego klubu.

Zapraszamy do współpracy sklepy sportowe.
Tel: 501292394
lub 668169570

Zespół Runshop.pl
www.runshop.pl

Redakcja Bieganie.pl