NB 1080v12
 
12 listopada 2014 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Im więcej kupujesz, tym więcej zyskujesz!


Kolejny raz Sklep Biegacza przygotował fantastyczną promocję dla swoich klientów! Do końca listopada w sklepach stacjonarnych* można otrzymać aż trzy rodzaje rabatów!

Zasady promocji są proste:

Im więcej kupujesz, tym więcej zyskujesz!

Kupując jeden produkt nieprzeceniony z działu odzież lub obuwie – można otrzymać 5% RABATU

ilustracja_1.png

Kupując dwa takie produkty – można otrzymać 10% RABATU

ilustracja_2.png

Kupując trzy – można otrzymać aż 15% RABATU!

ilustracja_3.png
Rabat obejmuje cały koszt zakupu.
Promocja obowiązuje tylko w sklepach stacjonarnych – nie dotyczy sklepu internetowego.
* W akcji promocyjnej nie bierze udziału sklep stacjonarny w Bielsku-Białej.
Wśród produktów, które będzie można zakupić w promocji znajdują się najnowsze kolekcje biegowe najlepszych sportowych marek, takich jak: Asics, Nike, Adidas, Puma, New Balance, Saucony, Salomon, Reebok, Moose, CEP, X-Bionic czy Compressport.
Promocja będzie trwała do końca listopada.
Warto odwiedzić w tych dniach najbliższy Sklep Biegacza zarówno ze względu na powyżej opisaną promocję, jak i ze względu na fakt, że cała sieć sklepów znana jest ze swoich wysokich standardów. Sklepy Biegacza to największa sieć sklepów biegowych w Polsce, połączona ze sklepem internetowym. Dzięki sprawnej i profesjonalnej obsłudze oraz szerokiej ofercie renomowanych produktów, spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Personel sklepu tworzą doświadczeni biegacze, fizjoterapeuci, trenerzy i miłośnicy biegania, którzy dzielą się swoją pasją i doświadczeniem. Niezależnie od kondycji i umiejętności, każdy biegacz może tu liczyć na profesjonalną poradę dotyczącą techniki biegu, odżywiania i doboru najwłaściwszego obuwia i odzieży, np. bielizny termoaktywnej czy biustonoszy dla aktywnych kobiet. Pod czujnym okiem fachowców można skompletować sprzęt dopasowany do indywidualnych potrzeb i możliwości, a także dowiedzieć się, w jaki sposób zadbać o swój organizm przed treningiem, po treningu i podczas jego trwania.
Więcej informacji na stronie www.sklepbiegacza.pl.
Szczegóły promocji oraz regulamin: www.sklepbiegacza.pl/strona/5_10_15
Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl