new balance morev4
 
29 września 2012 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Expo przed Maratonem Warszawskim 2012


Na Stadionie Narodowym odbywa się Expo przed Maratonem Warszawskim. Wśród wystawców między innymi: Ergo Sklep, Sklep Biegacza, Puma Polska, Asics Polska, Adidas, Inov-8 oraz kilka nowości.

Po pierwsze pierwszy raz na targach w Polsce pojawiła się marka ON, z butami o bardzo nietypowo wyglądającej podeszwie, o której mówiliśmy już kiedyś.

Kolejną nowością jest marka SKORA lub po prostu swojsko brzmiąco Skóra, z butami z popularnego ostatnio minimalistycznegoo trendu. Jest także stoisko z butami Vibram Five Fingers.

Można także kupić DVD z wydanego właśnie po polsku filmu Town of Runners, o którym pisaliśmy już tutaj. Film dostępny będzie wkrótce w sieci EMPiK i sklepach dla biegaczy.

Nie można jednak oprzeć się wrażeniu, że Expo jest mniej bogate w wystawców niż w ubiegłych latach. W pierwszym odruchu wydawać się to może dziwne: po raz pierwszy Expo na Stadionie Narodowym, potencjalnie znacznie ponad 10 tys klientów (licząc z rodzinami) a jednak wystawców wyraźnie mniej. W drugim odruchu, kiedy pytamy się wystawców o co chodzi, tłumaczą, że po prostu ceny stoisk były bardzo wysokie.

Niemniej – stadion wygląda imponująco i zapraszamy.

stadionnar