NB 1080v12
 
20 lutego 2015 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Buty + skarpety + plecak biegowy (gratis!)


Dobre buty do biegania to podstawa. Do tego jeszcze komfortowe skarpetki i można bez obaw ruszać na trasę. A co Wy na to, żeby do tego zestawu dorzucić jeszcze profesjonalny plecak biegowy, dzięki któremu bieganie z dodatkowym ekwipunkiem nie będą już tak problematyczne?

ASICS i Intersport przygotowały dla wszystkich biegaczy niespodziankę. Każdy, kto w Intersport nabędzie wybrane buty ASICS oraz dowolne skarpety marki ASICS dostaniecie za symboliczną złotówkę profesjonalny plecak biegowy. Jego cena katalogowa to aż 229 złotych!

kolko_plecak_normal.png
Nie przegap okazji i spraw sobie profesjonalny sprzęt sportowy w świetnej cenie!
Wybierz najlepszy dla siebie model butów:

ASICS GEL-Glorify

ASICS GEL Glorify

Pobiegnij jeszcze dalej dzięki ASICS GEL-Glorify. Amortyzacja GEL®, umiejscowiona pod piętą i w śródstopiu buta sprawia, że lądowanie w GEL-Glorify staje się prostsze i bezpieczniejsze. Pianka FluidRide nadaje mu większej dynamiczności w czasie biegu. Ten model będzie dobrym wyborem dla biegaczy chcących wydłużyć swój kilometraż. Sprawdzi się zarówno na biegu na 10 kilometrów, półmaratonie jak i maratonie dzięki wysokiej jakości materiałom z których został wykonany. Komfort zapewnia amortyzacja GEL® oraz podeszwa środkowa z pianki Solyte. Pianka FluidRide sprawia, że wybicie w GEL-Glorify staje się łatwiejsze, płynniejsze i jeszcze bardziej dynamiczne.

ASICS GEL-Nimbus 17

nimbus

Kolejna odsłona buta została stworzona dla lepszego komfortu stopy na dłuższych dystansach. Nowy GEL-NIMBUS 17 daje poczucie komfortu, amortyzacji, dopasowywania się do kształtu stopy oraz inteligentnej adaptacji do podłoża na najwyższym z możliwych poziomów. Bazuje na technologii FLUIDRIDE®2.0, nowym TRUSSTIC SYSTEM oraz udoskonalonej technologii FLUIDFIT®.

Model dostępny w sklepach od 01.03

ASICS GEL-Kayano 21

kayano 21

Kolejną odsłonę sztandarowego modelu ASICS charakteryzują najbardziej zaawansowane systemy technologiczne, jakie stworzyła marka. ASICS GEL-Kayano21 od innych butów biegowych odróżnia przede wszystkim technologia FLUIDRIDE® 2.0 oraz ulepszony GUIDANCE TRUSSTIC STRUCTURED, dające poczucie większej stabilności i komfortu.

(…)

Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl