New Balance 1080v12
 
27 lutego 2018 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Brafitting. Lifting piersi bez skalpela – spotkanie autorskie z Izabelą Sakutową


Sieć SKLEPBIEGACZA.PL zaprasza 1 marca 2018 r na godz. 18:00 do swojego sklepu w Warszawie Sklep Biegacza Warszawa- Powiśle (ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 45A) na spotkanie autorskie z Izabelą Sakutową, międzynarodową ekspertką od braffitingu, inicjatorką i organizatorką wielu kampanii promujących zdrowie piersi.

brafitting700

Biust tez biega, jego odpowiednia ochrona podczas aktywności będzie hasłem przewodnim wieczoru.

– Nikogo nie dziwi, że, aby efektywnie, bezpiecznie i komfortowo uprawiać sport i osiągać jak najlepsze wyniki, trzeba mieć odpowiednio dobrane obuwie sportowe. Pomaga one uniknąć ewentualnych kontuzji i urazów. Ale w ruchu pozostaje całe nasze ciało, w tym również piersi – dlatego w przypadku kobiet równie istotne jest ćwiczenie w dobrze dopasowanym, zarówno pod względem konstrukcji jak i rozmiaru, biustonoszu sportowym – wspomina Izabela Sakutowa.

Poruszone zostaną również tematy:

– Dlaczego warto dobrać biustonosz sportowy niezależnie od wielkości biustu czy uprawianej dyscypliny sportu?
– Jakie korzyści płyną z używania biustonosza sportowego?
– Dobra forma ciała, ale jak dbać o kondycję biustu?
– Czy dobrze dobrany biustonosz może pomóc w redukcji bólu pleców?
– Aż w końcu…tajniki brafittingu. Praktyczne wskazówki i odpowiedzi na każde nurtujące pytanie.

Obserwujcie wydarzenie na Facebooku [https://www.facebook.com/events/1828682434099441/ ] w którym będziemy odkrywać niespodzianki które dla Was przygotowaliśmy.

Na wydarzenie zapraszamy nie tylko Panie, ale również Panów którym nie jest obojętna istota doboru odpowiedniego wsparcia dla biustu podczas uprawiania sportu.
Wstęp bezpłatny.