9 czerwca 2011 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Biegowy weekend z adidas Running Spot


adidas Running Spot w najbliższy weekend (11-12 czerwca) odwiedzi dwa ważne wydarzenia biegowe: Grand Prix Warszawy oraz Puchar Maratonu w Łodzi.

W sobotę, 11 czerwca, odbędzie się bieg Grand Prix Warszawy na dystansie 5 i 10 km. W czasie tej ważnej dla Warszawy imprezy biegowej jej uczestnicy będą mogli skorzystać z porad ekspertów marki adidas oraz wykonanać profesjonalne badanie biomechaniki stopy adidas Footscan®. Na podstawie analizy wyników badania, eksperci adidas pomogą dobrać optymalne dla biegacza obuwie biegowe. aRS zaparkuje koło biura zawodów przy moście Siekierkowskim.

W niedzielę, 12 czerwca, adidas Running Spot przyjedzie do Łodzi na bieg z cyklu Puchar Maratonu Warszawskiego. Tym razem uczestnicy biegu zmierzą się z dystansem 15 km. Przypominamy, że cały cykl Pucharu Maratonu Warszawskiego ma za zadanie pomóc biegaczom w systematycznym przygotowaniu do wrześniowego Maratonu Warszawskiego.

Adidas impreza

 
W aRS w specjalnych promocyjnych cenach dostępne będą produkty z najnowszej kolekcji adidas Supernova, adidas adiZero, adidas Response oraz adidas adiSTAR.

Zapraszamy także na stronę sklepbiegacza.pl, gdzie można zamówić sprzęt sportowy marki adidas.

Więcej informacji o aRS oraz specjalny kupon upoważniający do 10% rabatu na produkty z oferty aRS, jest dostępne na www.facebook.com/adidasRunningPolska.

Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl