New Balance 1080v12
 
5 kwietnia 2009 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Biegnij po Prezenty!


intersport_logo.jpg

ARTYKUŁ SPONSOROWANY  

BIEGNIJ PO PREZENTY DO INTERSPORT!

Odwiedź w kwietniu INTERSPORT, a otrzymasz PREZENT: komplet bielizny technologicznej lub czapeczkę lub koszulkę do biegania. Wystarczy zakupić obuwie do runningu wytypowanych modeli marek: Asics, Adidas, Nike, Puma, Reebok i dopasować prezent.

intersport_art.spons1.jpg

Promocja dostępna jest tylko w sieci sklepów INTERSPORT na terenie całego kraju od 1-30 kwietnia 2009 r. (lub do wyczerpania zapasów).

*Sprawdź ofertę promocyjną na stronie: www.intersport.pl/run

Dla zapalonych biegaczy, lubiących pobiegać również w internecie, opracowaliśmy specjalną GRĘ RUNNINGOWĄ. Wystarczy stworzyć zawodnika, założyć buty i wystartować! Tutaj każdy może być pierwszy. Dla najlepszych z Was czekają atrakcyjne nagrody!

intersport_art.spons.jpg

Liczy się 5 najlepszych czasów! Zaloguj się od 3-30 kwietnia 2009 r. na www.biegnijponagrody.pl przyłącz się do GRY i biegnij z nami po nagrody!

A jak już zakupisz lub wygrasz obuwie do biegania to zapraszamy do jego przetestowania podczas biegu Cracovia INTERRUN 2009. START 24 maja 2009 r. z ul. Bernardyńskiej. Sprzedaż pakietów rozpocznie się od 20 kwietnia br. w krakowskich sklepach INTERSPORT. Zapraszamy!

Bieg dla każdego! Tylko 5 km dookoła Rynku Głównego w Krakowie! Szczegóły www.interrun.pl