NB 1080v12
 
9 maja 2012 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Bez potu – adidas prezentuje nowe ClimaCool® Seduction


Chcesz biegać w takich samych butach co Leo Messi czy Katy Perry? Wszystkim aktywnym, którzy chcą się wyróżnić i biegać w oryginalnie zaprojektowanych, oddychających butach,  proponujemy nowy model adidas ClimaCool® Seduction. Są superlekkie i zapewnią Ci wentylację 360 stopni w biegu.

Dzięki kanalikom umieszczonym w podeszwie oraz cholewce wykonanej w technologii ClimaCool® buty są wentylowane zarówno na górze, po bokach i od spodu. Twoja stopa jest w nich klimatyzowana – od startu do mety. Dodatkowo podszewka COOLEVER pozwala na odprowadzenie nadmiernej wilgoci zapewniając uczucie komfortu podczas biegu.
 

clim5 1

adidas ClimaCool® Seduction są ulubionymi butami biegowymi gwiazd: Lionela Messiego, Davida Beckhama, Derricka Rose, oraz Katy Perry.

 clim1 1  clim2 1  clim3 1  clim4 1

Każdy z nich, zupełnie jak Ty, ma inną, własną motywację. Messi trenuje, by dać z siebie wszystko na boisku, David – poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa, Derrick – by pozostać w doskonałej formie, Katy – by sprostać oczekiwaniom fanów. Dzieli ich wiele: oczekiwania, nadzieje, marzenia ale łączy jeszcze więcej – pasja do biegania. A tę pozwalają realizować im właśnie adidas ClimaCool® Seduction.

adidas ClimaCool® Seduction sprawią, że każdy trening będzie przyjemnością, bez względu na to czemu, ile i w jakim miejscu na świecie biegasz. Bo możliwość realizacji swoich marzeń jest po prostu najważniejsza – zgadzasz się? adidas We all run!

Cena: adidas ClimaCool® Seduction: 499 PLN

Dodatkowo w sklepach własnych adidas Concept Store istnieje możliwość zamówienia konkretnego modelu wedle życzenia podając sygnaturę produktu na podstawie katalogu na fw12.

Sklepy flagowe adidas i ich adresy:

ADIDAS CONCEPT STORE WARSZAWA
CH ZŁOTE TARASY
UL. ZŁOTA 59
WARSZAWA

ADIDAS CONCEPT STORE WARSZAWA
GALERIA MOKOTÓW
UL. WOŁOSKA 12
WARSZAWA

ADIDAS CONCEPT STORE KRAKÓW
UL. FLORIAŃSKA 14
KRAKÓW

ADIDAS CONCEPT STORE WROCŁAW
CH RENOMA
UL. ŚWIDNICKA 40
WROCŁAW

Zobacz jak bieganie jednoczy ludzi na całym Świecie

Bieganie zmienia na lepsze na: adidas.pl/running oraz na www.facebook.com/adidasRunningPolska.

Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl