17 stycznia 2017 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

ASICS Zero Distraction Bra


Wytrzymałe materiały, doskonałe wsparcie, zwiększona funkcjonalność – ASICS wprowadza do swojej oferty biustonosze sportowe, które pomogą kobietom w realizacji sportowych celów. Poznaj Zero Distraction Bra, który redukuje wstrząsy towarzyszące uprawianiu sportu o 60%.

ASICS prezentuje pierwszy biustonosz sportowy, który wznosi na wyższy poziom kobiecy trening. ASICS Zero Distraction Bra stworzony został, by sprostać sportowym wyzwaniom, które stawiają przed sobą aktywnie żyjące kobiety. Każdy szczegół powstał, aby zwiększyć komfort i wydajność, niezależnie od kobiecych rozmiarów, kształtów i zdolności. Blisko 90% kobiet uprawiających sport korzysta z biustonoszy sportowych, jednak ponad połowa z nich ma źle dobrany model lub rozmiar.

Modele biustonoszy sportowych ASICS występować będą w 3 rodzajach wsparcia:

ws wsparcie1
B wysokiewsparcie

sw 1
sw B

nw 1
nw b

KONTROLA WSTRZĄSÓW

Wzmocniony, sztywny materiał gwarantuje maksimum stabilizacji i redukuje pracę biustu poprzez świetnie dopasowanie do ciała.

DOSKONAŁE DOPASOWANIE

Oddzielne miseczki, pełna regulacja oraz ergonomiczny system zapinania na plecach – z myślą o perfekcyjnym dopasowaniu i komforcie.

KOMFORTOWY BIEG

Wzmocniony mesh to dodatkowe wsparcie i wentylacja, a komfortowe ramiączka minimalizują dyskomfort w trakcie uprawia sportu.

B grupa

Pomimo szerokiej gamy biustonoszy sportowych dostępnych na rynku, badania przeprowadzone przez ASICS podkreślają, że większość kobiet (75%) nie jest zadowolonych z modelu, z którego obecnie korzysta – narzekając głównie na ból piersi, ramion oraz dyskomfort na plecach. Te spostrzeżenia były motorem napędowym przy projektowaniu ASICS Zero Distraction Bra.

Lata badań w Instytucie Nauki Sportu w japońskim Kobe, wspierane testami biomechanicznymi z udziałem kobiet, pozwoliły na opracowanie produktu, który umożliwia najbardziej indywidualne dopasowanie i odczuwany na nowo komfort:

– 60% redukcja drgań w trakcie biegu
– Idealne dopasowanie dzięki szerokiej gamie aż 21 rozmiarów
– Najlepsze materiały, które zapewnią Ci komfortowy trening

B 2

Chcesz poczuć wsparcie? Biegnij.

Modele ASICS Zero Distraction Bra dostępne są w sklepach:
4Faces: Katowice / Poznań
Intersport Arkadia Warszawa
RunnersClub.pl Warszawa
Sklep Biegacza Powiśle Warszawa

Aktualne informacje o kampaniach marki ASICS znajdziesz na:
www.asics.pl oraz profilu ASICS na FB