NB 1080v12
 
26 września 2012 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

ASICS zaprasza na swoje stoisko przed 34. Maratonem Warszawskim


8 000 biegaczy odlicza już godziny dzielące ich od startu w 34. Maratonie Warszawskim. Już w najbliższą niedzielę, 30 września wybiegną na warszawskie ulice, aby zmierzyć się z dystansem 42,195 km. W biegach długodystansowych nie bez znaczenia jest sprzęt, w jakim startujemy. Dlatego warto odwiedzić zlokalizowane na Stadionie Narodowym Expo Sport&Fitness Jesień 2012 i zajrzeć na stoisko ASICS. Cennych wskazówek przed startem udzieli biegaczom jedna z najbardziej utalentowanych biegaczek w Polsce, ambasadorka marki ASICS, Olga Kalendarova-Ochal.

olga kalendarowa 2
33. Maraton Warszawski, 25 września 2011 (fot. Grzegorz "Wasyl" Grabowski)

Stoisko ASICS będzie znajdowało się wewnątrz Stadionu Narodowego. Expo będzie czynne w tych samych godzinach, co Biuro Zawodów – w piątek od 12:00-20:00, a w sobotę od 10:00-20:00. Biegacze oraz osoby planujące rozpocząć przygodę z bieganiem będą miały możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą  firmy ASICS – butami biegowymi, tekstyliami i akcesoriami. 
Prowadzący stoisko ASICS Sklep Biegacza przygotował specjalną ofertę. Przy zakupie trzech rzeczy, najtańsza będzie przeceniona o 50%! Atrakcją stoiska ASICS będzie również możliwość wygrania wyjazdu na Tokyo Marathon. Szczegóły trwającego konkursu ASICS znajdują się TUTAJ.  

olga_kalendarowa_1.jpg

Ponadto specjaliści ASICS oraz Sklepu Biegacza doradzą w odpowiednim doborze butów biegowych. Pomogą w tym bezpłatne badania stóp w ramach opracowanego przez ASICS trójwymiarowego sposobu skanowania stopy FOOT ID, który pozwala precyzyjnie dobrać odpowiednie buty oraz poznać wszystkie cechy biomechaniczne stopy każdego biegacza. Na badania stóp FOOT ID przed Maratonem Warszawskim nie obowiązują zapisy elektroniczne, decyduje kolejność pojawienia się biegaczy na stoisku. 
Po raz pierwszy w historii maratonu w Polsce na listę startową Maratonu Warszawskiego wpisało się ponad 1 000 kobiet. Świadczy to o coraz większym zainteresowaniu płci pięknej bieganiem i startem na wymagającym dystansie maratonu. 
Dlatego ASICS zaprasza wszystkie panie i nie tylko na wyjątkowe spotkanie ze swoją ambasadorką Olgą Kalendarovą-Ochal (na zdjęciu obok, fot. Grzegorz "Wasyl" Grabowski), jedną z czołowych polskich biegaczek. Olga legitymuje się rekordem życiowym w maratonie 2:31:33, który osiągnęła podczas tegorocznego maratonu w Wiedniu. 
Swoją wiedzą na temat biegania chętnie podzieli się w sobotę, 29 września w godzinach 14:00-16:00 na stoisku ASICS.
Redakcja Bieganie.pl