23 listopada 2011 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Asics Linia 33 – co działo się 23 listopada w Sklepie Biegacza w Warszawie


Do końca tygodnia w SklepieBiegacza w Warszawie można testować buty z najnowszej linii Asics33. Każdy może przyjść i wybiec na trening w Hyper lub Excel 33. Polecamy rejony w kierunku Kępy Potockiej lub Lasu Bielańskiego.

***

23 listopada w SklepieBiegacza odbyła się premiera nowej linii 33 marki Asics. Cieszymy się, że na spotkanie przybyła tak zacna grupa znakomitych biegaczy i biegaczek. Wśród przybyłych rozlosowane zostały nowe modele z linii 33, a jeden z internautów wygrał je w morderczym konkursie krzyżowych pytań.

Poniżej uszczęśliwieni zwycięzcy:

irina hyber33
Zwyciężczyni modelu kobiecego Irina Hulanicka z modelem Hyper33, zawodniczka z nie byle jaką życiówką w maratonie, 2:38, zwyciężczyni Maratonu Warszawskiego 1985. Teraz co sobotę prowadzi spotkania bielańskiej grupy SBBP (każda sobota, 8:00, róg Klaudyny i Podleśnej, przy wejściu do Lasu Bielańskiego, więcej na sbbp.waw.pl)
winner hyper
Szczęśliwy zwycięzca modelu męskiego, regularny uczestnik warszawskiego BiegamBoLubię, czyli także co sobotniej propozycji biegania na stadionie SKRY przy Wawelskiej 5, o godzinie 9:30 (można przyjechać od razu po SBBP 🙂 )  – wybrał model Excel33Poniżej fragment filmu (akcja na dobre rusza dopiero po około 18 minutach jego trwania i niestety urywa się w najciekawszym momencie, kiedy przybyli zaczynają zadawać pytania, obiecujemy poprawić się technicznie na następny raz)

I dziękujemy Sklepowi Biegacza za gościnę i znakomite Delicje Szampańskie. 🙂
Poniżej – link do galerii ze spotkania.