NB 1080v12
 
29 kwietnia 2011 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

adidas Running Spot w Lidzbarku i Katowicach


Adidas arsTym razem od 1 maja przez trzy kolejne dni mobilny sklep adidas Running Spot (ARS) będzie podróżował od Mazowsza aż do Górnego Śląska. Nowa trasa i nowe wyzwania. Czym zaskoczymy Was tym razem? Do zobaczenia na linii startu!

1 maja eksperci adidas pojadą na Grand Prix Mazowsza w Biegu na Orientację do Lidzbarka. Będzie to I z trzech etap zawodów – bieg sprinterski, który wystartuje z samego centrum miasta – z placu Hallera. Wezmą w nim udział sportowcy w kategorii wiekowej od lat 10 do plus 70.  

2 i 3 maja ARS zabierze Was na trzecią edycję największego biegu maratońskiego na Górnym Śląsku – Silesia Marathon 2011. W poniedziałek, 2 maja w parku odbędą się treningi, śniadanie, całodzienne targi sportowe, zawody dla dzieci, Rajd Nordic Walking oraz Pasta Party. Właściwe zawody rozpoczną się 3 maja od godz. 9. Wtedy też wyruszy Maraton, Półmaraton i Sztafeta Maratońska.

Poza zdrową rywalizacją, będzie można zaczerpnąć wiedzę od specjalistów w dziedzinie odzieży i sprzętu biegowego. W mobilnym sklepie adidas Running Spot (ARS), eksperci marki adidas odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą, w jakich butach najlepiej biegać w tegorocznym sezonie wiosna – lato 2011. W ARS będzie można wykonać profesjonalne badanie za pomocą systemu adidas Footscan®, który identyfikuje indywidualne potrzeby wynikające z biomechaniki stóp oraz rodzaju treningu.

Adidas ars1

 
Sportowców na pewno zainteresuje możliwość uzyskania profesjonalnej porady oraz zakupu sprzętu biegowego marki adidas. Tych z Was, których ominą eventy, zapraszamy na stronę sklepbiegacza.pl, gdzie można zamówić sprzęt sportowy marki adidas.

Więcej informacji na: www.facebook.com/adidasRunningPolska

Szczegóły dotyczące zawodów, znajdziecie na: www.gpmaz.pl/ oraz www.silesiamarathon.pl/pl/.

Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl