17 czerwca 2011 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

adidas Running Spot na Szlaku Wygasłych Wulkanów


II Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów to impreza jedyna w swoim rodzaju! Od 18 do 19 czerwca, zawodnicy pobiegną po trasie, która jest poprowadzona w malowniczej okolicy Złotoryi. Bieg ma charakter terenowo-przygodowy, na trasie czeka na zawodników wiele atrakcji! Biegacz, który nie pomacha w stronę wulkanu – dostaje rundę karną!

 1wulkan

Poza biegiem głównym przewidziane jest także wiele innych atrakcji, między innymi prezentacja ratownictwa technicznego i medycznego przez Państwową Straż Pożarną w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje”, pokazy jazdy na nartach wodnych, a także II Mistrzostwa w nocnym płukaniu złota o puchar Wielkiego Mistrza.

Mobilny sklep marki adidas aRS przyjedzie do Złotoryi 17 czerwca. Pasjonaci sportu będą mogli zapoznać się z najnowszą kolekcją biegową marki adidas oraz wykonać profesjonale badanie biomechaniki stopy adidas Footscan®.

1wulkan1

 
W aRS w specjalnych promocyjnych cenach dostępne będą produkty z najnowszej kolekcji adidas Supernova, adidas adiZero, adidas Response, adidas adiSTAR.

Zapraszamy także na stronę sklepbiegacza.pl, gdzie można zamówić sprzęt sportowy marki adidas.

Więcej informacji o adidas Running Spot oraz specjalny kupon upoważniający do 10% rabatu na produkty z oferty aRS dostępny jest do pobrania na www.facebook.com/adidasRunningPolska

Więcej informacji o biegu na stronie: www.biegwulkanow.pl