NB 1080v12
 
8 kwietnia 2011 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

adidas Running Spot na maratonie w Dębnie


Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy podczas 38. Maratonu Dębno poza biegową rywalizacją będą chcieli zaczerpnąć wiedzy od specjalistów sprzętu biegowego i odzieży. W najbliższy weekend 9 i 10 kwietnia, mobilny sklep adidas Running Spot będzie tam z Wami!

adidas news

Maraton Dębno ma najdłuższą tradycję w organizacji imprez biegowych w Polsce. Dla biegaczy jest to dziś miejsce kultowe. Tu rozpoczęły się prawdziwe biegi maratońskie w Polsce, a swoją światową karierę rozpoczynali Wanda Panfil i Antoni Niemczak. Maraton, jako jedyny w Polsce nieprzerwanie od 10 lat, otrzymuje od kapituły największego portalu biegowego www.maratonypolskie.pl certyfikat „Złoty Bieg”, co świadczy o najwyższej jakości przygotowania zawodów. Nie bez powodu Dębno nosi miano stolicy polskiego maratonu.

Poza zdrową rywalizacją w dniu maratonu, jak i dzień wcześniej 9 kwietnia, będzie można zaczerpnąć wiedzy od specjalistów w dziedzinie odzieży i sprzętu biegowego. W mobilnym sklepie adidas Running Spot (ARS), eksperci marki adidas odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą, w jakich butach najlepiej otworzyć tegoroczny sezon wiosna – lato 2011. adidas przygotował profesjonalne badanie za pomocą systemu Footscan®, który identyfikuje indywidualne potrzeby wynikające z biomechaniki stóp oraz rodzaju treningu.

Sportowców na pewno zainteresuje możliwość zakupu sprzętu biegowego marki adidas, który jest trudno dostępny na polskim rynku. Produkty będzie można nabyć w atrakcyjnej cenie.

Tych z Was, których ominą eventy, zapraszamy na sklepbiegacza.pl i fitnesstrening.pl, gdzie można zamówić sprzęt adidas.

adidas debno

Więcej szczegółów na www.facebook.com/adidasRunningPolska

Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl