NB 1080v12
 
1 czerwca 2011 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

adidas Running Spot na Łódź Maraton


Mobilny sklep adidas Running Spot na Łódź Maraton Dbam o Zdrowie

 Łodź Maraton Dbam o Zdrowie łączy sport ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. Na tym wyjątkowym biegu maratońskim nie zabraknie adidas Running Spot!

Logo lodzMaraton

W najbliższy weekend, 3-5 czerwca, w Łodzi odbędzie się prawdziwe sportowe święto! Biegacze długodystansowi zmierzą się z dystansem maratonu, a więc przebiegną dokładnie 42,195m. Dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bieganiem, organizator przygotował bieg na 10 kilometrów  – adidas 10k Run.

Łódź Maraton Dbam o Zdrowie to także wielkie święto kibiców – meta biegu znajduje się w Atlas Arenie, a wzdłuż trasy maratonu będą występowały liczne zespoły artystyczne, dopingujące biegaczy. Maraton w Łodzi to także znakomita okazja dla wszystkich, którzy chcą wesprzeć wybrany cel charytatywny. Więcej szczegółów na stronie domore.pl

W czasie tego wyjątkowego weekendu w Łodzi, nie zabraknie adidas Running Spot! Mobilny sklep adidas aRS, zaprasza wszystkich pasjonatów sportu na bezpłatne i profesjonale badanie biomechaniki stopy adidas Footscan®.

Na podstawie analizy wyników badania, eksperci adidas pomogą dobrać optymalne dla biegacza, obuwie biegowe.

Adidas Lodz maraton

W aRS w specjalnych promocyjnych cenach dostępne będą produkty z najnowszej kolekcji adidas Supernova, adidas adiZero, adidas Response oraz adidas adiSTAR.

adidas Running Spot zaparkuje przed Atlas Arena.

Zapraszamy także na stronę sklepbiegacza.pl, gdzie można zamówić sprzęt sportowy marki adidas.

Więcej informacji o aRS oraz specjalny kupon upoważniający do 10% rabatu na produkty z oferty aRS, jest dostępne na www.facebook.com/adidasRunningPolska.

Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl