26 lutego 2013 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

adidas Energy Boost, pierwsze wrażenia, u nas do wygrania 25 lutego!


Zwycięzcą konkursu został Pan Ryszard Smolik, który poprawnie oszacował kurs EUR/PLN na koniec dnia 26 lutego. Ze szczęśliwym uczestnikiem konkursu skontaktujemy się poprzez e-mail.

* * *

W filmie – pierwsze organoleptyczne wrażenia z bliskiego kontaktu trzeciego stopnia z adidas Energy Boost. Poniżej – informacje o konkursie.

Konkurs

Jak wiecie, adidas jest spółką o europejskich korzeniach. Dziwne jest może tylko to, że w Europie nawet teoretycznie europejskie buty kosztują drożej niż w USA, ale jak to śpiewał kiedyś "poeta" a’propos USA:

"Normalnie stary, żarcie jest tanie
Najlepszy keczup na świecie"

czyli pewnie wszystko tam jest tańsze.

Nasze pytanie dotyczy jednak relacji cenowych pomiędzy strefą EURO i Polską. Oczekujemy odpowiedzi na pytanie jaki wg Was będzie kurs EUR/PLN na koniec dnia we wtorek (26 lutego). Odpowiadać będzie można tylko do godziny 23:59:59 25 lutego.

energy_boost_konkurs.jpg

Ceną referencyjną będzie kurs ze strony REUTERS Polska. Mamy nadzieję, że nasz konkurs nie zachwieje we wtorek rynkiem walutowym, bo wszyscy dealerzy będą chcieli wygrać adidas boost.

Wygrywa osoba, której błąd względny był najmniejszy, jeśli więcej niż jedna osoba udzieli równie dobrej odpowiedzi – wygrywa osoba która udzieliła jej jako pierwsza.

eurplnreuters
Redakcja Bieganie.pl