NB 1080v12
 
9 listopada 2017 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

29. Bieg Niepodległości w Warszawie ze SklepemBiegacza


Przymierzacie się do zakupu pierwszego zegarka? A może planujecie zmienić obecnie użytkowany model? Już 11 listopada pomożemy Wam rozwiać wątpliwości.

W niemal każdej dyscyplinie sportowej przydatny jest zegarek. Każda z nich ma jednak inne potrzeby związane z funkcjonalnością urządzenia. To oferuje ogromne możliwości pozwalając zdobyć wiedzę odnośnie każdego treningu, jego efektywności.

Obecnie dostępne modele są zdecydowanie bardziej złożone od swych prekursorów. Pierwszy wyprodukowany w 2003 roku – Forerunner 101, choć posiadał podstawowe funkcje, to był mało poręczny, rozmiarów 8.38 cm x 4.32 cm x 1.52 cm. Do tego zasilany dwoma bateriami typu AAA. Dziś trudno sobie wyobrazić bieganie z takim wirtualnym trenerem. Na szczęście rynek zapełnił się lżejszymi i bardziej poręcznymi nowinkami.

Podczas 29. Biegu Niepodległości w Warszawie specjaliści SKLEPBIEGACZA.PL będą czekać na Was na stoisku Garmin Polska w godz. 9:30-14:00. W tym dniu wybrane modele zakupić będzie można w okazjonalnych cenach. 

plakat

Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl