NB 1080v12
 
18 marca 2016 Redakcja Bieganie.pl Sport

Znamy zawartość pakietów dla biegaczy uczestniczących w ORLEN Warsaw Marathon


Już 24 kwietnia na trasę po raz kolejny wyruszą tysiące biegaczy rywalizujący w ORLEN Warsaw Marathon. Uczestnicy Biegu OSHEE 10 km oraz dystansu maratońskiego, którzy wykupili Pakiet PREMIUM, otrzymają zestawy z produktami dostarczonymi przez sponsorów wydarzenia.

W tym roku wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom biegaczy startujących w ORLEN Warsaw Marathon i daliśmy im możliwość wyboru spośród kilku rodzajów pakietów startowych, zarówno na dystansie maratońskim, jak i 10 km. Specjalnie dla uczestników Narodowego Święta Biegania przygotowaliśmy także liczne promocje i rabaty. Na osoby, które zdecydowały się na zakup Pakietów PREMIUM, czekać będą świetne zestawy z licznymi gadżetami i voucherami – mówi Sebastian Chmara, rzecznik Prasowy ORLEN Warsaw Marathon.

Biegacze, którzy chcą wziąć udział w Narodowym Święcie Biegania mogą rejestrować się na stronie www.orlenmarathon.pl. W biegu na dystansie Maratonu pula koszulek startowych oraz Pakietów PREMIUM została już wyczerpana, ale wciąż można się jeszcze zapisać na bieg wnosząc opłatę wpisową w wysokości 59,00 PLN* (tzw. wariant BASIC). 
Biegacze, którzy zdecydowali się na pełen pakiet za 99,00 PLN, oprócz numeru startowego, odbiorą także: 

 • koszulkę marki ASICS wykonaną w technologii Motion Dry, która doskonale gospodaruje wilgocią i odprowadza pot ze skóry. Innowacyjny i delikatny materiał Cyberdry wraz z płaskimi szwami minimalizuje natomiast ryzyko otarć i zapewnia optymalny komfort, 
 • voucher upominkowy o wartości 100,00 PLN na zakup butów ASICS w sieci SklepBiegacza.pl, 
 • frotkę ASICS, 
 • 3 000 punktów o wartości 10,00 PLN na karcie VITAY, 
 • napój OSHEE for Runners – pierwszy napój izotoniczny dedykowany biegaczom. Specjalnie opracowana kolagenowa formuła, pozytywnie wpływa na obciążone stawy. Dodatkowo izotonik wzbogacony jest magnezem i potasem, które mają pozytywny wpływ na gospodarkę elektrolitową oraz pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni,
 • biuletyn informacyjny. 
Osoby, które ukończą koronny dystans w regulaminowym czasie otrzymają na mecie koc termiczny oraz medal. Na maratończyków czekać będzie także kupon na posiłek regeneracyjny.

Pakiet PREMIUM Bieg OSHEE 10 km

Bieg OSHEE 10 km

Trwa również rejestracja na Bieg OSHEE 10 km. Zapisując się on-line biegacze mogą wybrać spośród dwóch wariantów:

PREMIUM 69,00 PLN: Wpisowe + pełen pakiet startowy

BASIC 49,00 PLN: Tylko wpisowe
Uczestnicy biegu, którzy wybiorą wersję PREMIUM, otrzymają zestaw, w którego skład wejdą: 

 • koszulka ASICS z technologią Motion Dry i płaskimi szwami, 
 • voucher ze zniżką w wysokości 10% na zakupy odzieży lub akcesoriów ASICS 
 • w sieci SklepBiegacza.pl, 
 • 3 000 punktów o wartości 10,00 PLN na karcie VITAY, 
 • napój izotoniczny OSHEE for Runners,
 • biuletyn informacyjny. 
Dodatkowo, każdy kto przebiegnie dystans 10 km w regulaminowym czasie, otrzyma pamiątkowy medal.

Tradycyjnie Narodowe Święto Biegania aktywnie włączy się również w promowanie szczytnych celów. W sobotę, 23 kwietnia 2016 roku, odbędzie się Charytatywny Marszobieg Dar Serca, na który ruszyły już zapisy. Tak jak do tej pory bieg jest bezpłatny, ale będzie też możliwość dokonania dobrowolnej opłaty startowej, która w 100% zostanie przeznaczona na cele charytatywne. Wszyscy startujący otrzymają pamiątkową koszulkę.

ORLEN Warsaw Marathon to impreza, która pod względem organizacyjnym szybko dołączyła do czołowych maratonów w Europie. Świadczą o tym tysiące pozytywnych komentarzy samych uczestników oraz prestiżowe wyróżnienia jak m.in. Silver Label IAAF (Międzynarodowe Stowarzyszenie Federacji Lekkoatletycznych). Ponadto ORLEN Warsaw Marathon wpisany jest do kalendarza AIMS (światowej organizacji skupiającej organizatorów biegów). 

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie www.orlenmarathon.pl.

*Podane ceny obowiązują podczas rejestracji on-line, która trwa do 17.04.2016 r. 
Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl