NB 1080v12
 
2 września 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

ZŁAP PRZEWAGĘ I WYSTARTUJ ZE STREFY VIP W „BIEGNIJ WARSZAWO”!


Na fanpage’u Nike Running Poland w serwisie Facebook (www.facebook.com/NikeRunningPoland) rusza nowa, interaktywna gra dla wszystkich fanów biegania – „Złap przewagę”. Gra polega na kolekcjonowaniu jak największej ilości wirtualnych „przewag” o określonych wartościach punktowych. Uczestnicy nabywają przewagi za wypełnienie zadań z zakresu Motywacji, Stylu, Wiedzy, Zabawy i Ambicji. Zadania mają różny stopień trudności i za ich wypełnienie przyznawana jest odpowiednia ilość punktów. Gra rozpoczyna się 1 września i kończy 28 września br., zaś jej finalnym elementem jest bieg „Biegnij Warszawo” (LINK), który odbywa się 2 października br.

Gra11

NAGRODY

Na 30 zdobywców największej ilości punktów czeka bardzo atrakcyjna nagroda – przepustka umożliwiająca start ze strefy VIP w biegu „Biegnij Warszawo”. Dzięki niej każdy ze zwycięzców ma szansę poczuć przewagę nad 10 000 biegaczy! Uwaga: aby skorzystać z tej nagrody, należy się zarejestrować i opłacić udział w biegu, a następnie odebrać pakiet startowy. Dla najlepszych przygotowano też dodatkowe bonusy: trzech mężczyzn i trzy kobiety, którzy w grupie 30 zwycięzców zbiorą największą ilość punktów, otrzymają kupony na zaprojektowanie spersonalizowanych butów Nike LunarGlide+ 3 iD w serwisie www.nikeid.com. Pozostałe 24 osoby otrzymają opaski Nike+ SportBand, które pozwolą im dołączyć się do największej w świecie społeczności biegaczy w serwisie www.nikeplus.com.

ZASADY GRY

Aby dołączyć do gry, trzeba być fanem profilu NikeRunningPoland w serwisie Facebook (LINK) oraz zarejestrować się i opłacić swój pakiet startowy w „Biegnij Warszawo” (LINK). Następnie należy zbierać wirtualne „przewagi” i punkty, które przyznawane będą za wypełnienie zadań z zakresu Motywacja, Styl, Wiedza, Zabawa i Ambicja.

Gra3

I tak na przykład, w ramach przewagi Motywacja uczestnik zdobywa punkty za zarejestrowanie się i opłacenie uczestnictwa w „Biegnij Warszawo” (otrzymuje wtedy specjalny kod podczas odbioru pakietu startowego), za udział w treningach Ścieżek Biegowych (kod wręczają trenerzy podczas zajęć) oraz za zaproszenie znajomych do gry „Złap przewagę”.

Aby zdobyć punkty w zadaniu Styl, należy w aplikacji konkursowej dodać swój projekt buta Nike LunarGlide+ 3 iD, a następnie poddać go ocenie innych – im więcej osób polubi dany projekt, tym większa szansa na dodatkowe punkty.

W sekcji Wiedza czeka na uczestników quiz związany z bieganiem, produktami Nike Running
i poradami Ekspertów, które można znaleźć na profilu www.facebook.com/NikeRunningPoland. Pytania mają różny stopień trudności, co pozwala na zdobycie naprawdę dużej ilości punktów-przewag.

Sekcja Ambicja to zadanie dla naprawdę zaangażowanych biegaczy – punkty można zdobyć biorąc udział we wrześniowych treningach biegowych organizowanych przez partnerów gry: fanpage Bieganie, Centrum Biegowe ERGO oraz Akademickie Przedbiegi (zajęcia prowadzone przez Akademię im. Leona Koźmińskiego w Warszawie). Im więcej zajęć odwiedzi dany uczestnik, tym więcej punktów wpadnie na jego konto (trenerzy będą podczas zajęć rozdawać uczestnikom specjalne kody, które należy wprowadzić w odpowiednie miejsce w aplikacji konkursowej).

Aby zdobyć punkty-przewagi z zakresu Zabawa należy w jednym z tygodni września odwiedzić zajęcia Ścieżek Biegowych, na których zorganizowane będą atrakcyjne zabawy biegowe. Możliwości do zdobycia punktów jest naprawdę wiele!

Tematyczne przewagi będą się pojawiać na profilu Nike Running Poland przez kolejne tygodnie września. Gra jest skonstruowana tak, że nawet dołączając się do niej w drugiej połowie miesiąca wciąż ma się szansę na zebranie dużej ilości punktów i zwycięstwo. „Złap przewagę to gra, która aktywnie angażuje jej uczestników, łącząc świat wirtualny z rzeczywistym.  Obejmuje rozmaite obszary związane z bieganiem i pozwala na opracowywanie ciekawych strategii zdobywania punktów. Jednak przede wszystkim pokazuje, że bieganie może być naprawdę fajną zabawą”, mówi Monika Coś, Running Brand Manager w Nike Poland.

DOŁĄCZ DO GRY „ZŁAP PRZEWAGĘ” JUŻ TERAZ!          

Szczegółowy opis zasady gry „Złap przewagę” TUTAJ

Regulamin TUTAJ 
 

Redakcja Bieganie.pl