New Balance 1080v12
 
12 lipca 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

Zgarnij GARMINA na II Zielonogórskim Półmaratonie!


Brak planów na wrześniowy start? Sklep dla biegaczy RUNPLANET i Stowarzyszenie Biegam-Pomagam zapraszają na II Zielonogórski Półmaraton. Zapisy już ruszyły! Trasa, tak jak w przypadku poprzedniej edycji, prowadzić będzie głównymi ulicami Zielonej Góry.  

run_planet_1.jpg

Na uczestników czekają ciekawe pakiety startowe, przed i po biegu zapewniamy masaże, a w trakcie biegu towarzystwo doświadczonych pacemakerów, którzy pomogą Wam ukończyć bieg w 1:30, 1:40, 1:50, 2:00, 2:15 oraz 2:30.
 

run_planet_2.jpg
To biegowe święto organizujemy z myślą o biegaczach, ale również o tych, którzy będą ich wspierali na trasie czy na stadionie, na którym będzie umiejscowiona meta wyścigu. Przez cały czas odbywać się tam będą gry i zabawy dla najmłodszych, pokazy tańca, koncerty zespołów młodzieżowych, pokazy sztuk walki. Zapraszamy Was z całymi rodzinami, przyjdźcie kibicować, bawić się i miło spędzić czas. 
 

run_planet_4.jpg

Co więcej, w tym roku nasz półmaraton zwieńczy obchody Winobrania, corocznego zielonogórskiego święta wina. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z tajemnicami naszego miasta, zasmakowania lokalnych specjałów w tym lokalnego wina. Przyjedźcie dzień lub dwa dni przed naszym półmaratonem, a na pewno nie będziecie się nudzić!

run_planet_3.jpg
 
Ach no tak… jeszcze jedno. O tym, że lubicie biegać wiemy. Ale czy macie pomocny w tym sprzęt? Wraz z marką GARMIN przygotowaliśmy dla Was niespodziankę! Podczas II Zielonogórskiego półmaratonu zostaną rozlosowane aż 4 specjalistyczne urządzenia. Mamy dla Was dwa zegarki GARMIN Forerunner 10 oraz pulsometr GARMIN Forerunner 210HR. Największy rarytas: GARMIN Forerunner 310 XT HR trafi do biegacza wylosowanego w dodatkowym konkursie przygotowanym przez naszego partnera. Aby zostać szczęśliwym posiadaczem jednego z urządzeń wystarczy mieć odrobinę szczęścia. Przyjeżdżamy, startujemy, wygrywamy. Proste, prawda?

Zachęcamy zatem do zapisów. Szczegóły dotyczące biegu, regulamin i link do zapisów znajdziecie na stronie www.polmaratonzielonogorski.pl

Partnerami II Półmaratonu Zielonogórskiego są: Urząd Miasta Zielonej Góry, Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze, Komunikacja Miejska Zielona Góra, runplanet.pl, Jorge Fireworks, Medyczne Studium Zawodowe w Zielonej Górze, 5 Pułk Artylerii w Sulechowie, ZSEiS w Zielonej Górze, Malpol, Kamerton,Park Krasnala, Asics, GARMIN.

Patronat medialny: Gazeta Wyborcza, Radio Zachód, sportowa.zgora.pl