New Balance 1080v12
 
5 marca 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Zarezerwuj swój czas na jedyny taki dzień w roku – Dzień Kobiet w ForPro


Już w tą sobotę (8 marca) zapraszamy wszystkie Panie do naszego sklepu przy ulicy Myśliwieckiej 4a. Ten weekend pomożemy Wam spędzić bardzo aktywnie! 

LadiesDay www 01

Już od 10.00 wszystkie przedstawicielki płci pięknej mogą liczyć na miłą niespodziankę u nas w sklepie oraz nabyć unikatową kolekcję Nike Tight of The Moment – Pro Midnight Craftwork. 
Zaraz po tym wystartuje trening z Kasią Wolską i Damianem Witkowskim – o godzinie 11.00 biegowym treningiem teoretyczno/praktycznym zajmie się medalista Mistrzostw Polski, trener grupy biegowej treningibiegowe.pl – Damian Witkowski. Pokaże Wam jak prawidłowo przeprowadzić trening, na co warto zwrócić uwagę aby nie nabawić się kontuzji.

Następnie będzie mega energetycznie – Kasia Wolska poprowadzi trening na otwartym powietrzu dla wszystkich, którzy kochają walkę ze swoimi słabościami. Kto zna Power Combo wie, że może się spodziewać ogromnej dawki endorfin i pozytywnej energii. 
RO Life&style najwyższej klasy styliści pokażą Wam jakie ubrania powinniście wybrać dla siebie, co będzie modne w sezonie. Przez cały dzień będziecie mogły liczyć na porady, które spowodują, że na treningach będziecie się czuć jeszcze lepiej! 
Stacja Wellness to propagatorzy zdrowego stylu życia. Z przyjemnością podzielą się z Wami wiedzą z zakresu odżywiania w czasie treningów i nie tylko, w celu optymalizacji formy oraz zmniejszenia masy ciała. Są dietetykami, którzy uczą jak jeść, a nie dają dietę, dlatego z pewnością dowiecie się od nich wielu ciekawostek żywieniowych. Możliwa będzie również analiza składu ciała (badanie BIA), która określa ilość tkanki mięśniowej i tłuszczowej w organizmie, zawartość wody, podstawowy metabolizm oraz wiek metaboliczny. Na podstawie tych parametrów kontrolujemy proces treningowy, jak również odchudzania. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą poczuć się bardziej wellness. 
Specjaliści NailSpa Marzena Kanclerska po raz kolejny zaszczycą nas swoją obecnością. Pomogą Wam dobrać kolory wedle najnowszych trendów. Zrób sobie przyjemność na Dzień Kobiet i oddaj się w ręce specjalistów, którzy na co dzień współpracują z największymi polskimi gwiazdami. Manicure otrzymasz od nas w prezencie. 
Szczegółowy plan dnia: 
 • W godzinach 10.00 – 18.00 Różena Opalińska i styliści RO style&life będą do Waszej dyspozycji i pomogą w indywidualnej stylizacji.
 • W godzinach 10.00 – 14.30 bezpłatne porady dietetyczne od Stacji Welness oraz analiza składu ciała (badanie BIA)
 • O godzinie 11.00 odbędzie się trening biegowy pod okiem doświadczonego trenera Damiana Witkowskiego.
 • Godzina 12.00 – zamówiliśmy piękną pogodę, trening fitness z Kasią Wolską (Power Combo) po treningach dostępna szatnia i prysznice
 • Tylko w tym dniu sprzedajemy limitowaną kolekcję ze zdjęcia Nike Pro Midnight Craftwork (ilość sztuk ograniczona – nie przyjmujemy wcześniejszych rezerwacji)
 • Rabat 20% na wszystkie produkty z najnowszej kolekcji fitness, running i tennis oraz 10% na rzeczy przecenione.
 • Szampan i drobne przekąski
 • Malowanie paznokci przez ekipę NailSpa pod okiem manicurzystki gwiazd – Marzeny Kanclerskiej
 • Dobra zabawa przy muzyce
 • Rabat 20% obowiązuje także w sklepie internetowym na hasło „Ladies”
 • Niespodzianka
Wśród wszystkich uczestników wydarzenia rozlosujemy atrakcyjne nagrody m.in Nike Free 5.0 oraz koszulki sygnowane FORPRO.

Dołącz do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/249424175240047/