NB 1080v12
 
3 sierpnia 2015 Redakcja Bieganie.pl Sport

Zapraszamy na ULTRA WEEKEND w Szczawnicy


 

Próbowałeś już zrobić 100 kilometrów w weekend i to po górach? Nie? To teraz masz szansę! Zapraszamy wszystkich na ULTRA WEEK w Szczawnicy. A jeżeli 100 km to dla ciebie za dużo nie przejmuj się mamy też opcję dla średniozaawansowanych, którzy w weekend przebiegną 60 km.

 

Zaczniemy w piątek, w nocy 20 kilometrowym treningiem, a w kolejne dni to co ultrasi lubią najbardziej czyli bardzo DUŻOOOOO kilometrów, spory zastrzyk treningowej wiedzy, a także świetna atmosfera, a wieczorem zasłużony relaks w centrum SPA. 

 

Poznasz nowych ciekawych ludzi, skonsultujesz swoje treningowe wątpliwości. Całą ekipą będziemy walczyć ze zmęczeniem i bólem oraz podziwiać piękno górskiego pasma Pienin i Beskidu Sądeckiego. Oczywiście jak na każdym naszym obozie zapewniamy opiekę nad dziećmi zatem całe rodziny mile widziane. 

 

Tematyka obozu

 

– budowanie wytrzymałości w biegach ultra

– odżywianie w ostatnich dniach przed startem

– technika podbiegów i zbiegów

 

Dla kogo obóz i wymagania?

 

Jeżeli lubisz ultra przygody i duże wyzwania to ten obóz jest właśnie dla Ciebie. Wymagamy, aby uczestnik miał ukończony co najmniej jeden maraton lub był w stanie przebiec bez zatrzymania ok. 30-40km po płaskim lub ok 40km marszobiegu w górach

 

Miejsce i termin: 9-11 października – Szczawnica, HOTEL JAN***

             

Zabezpieczenie na najdłuższej trasie!

 

Najdłuższa trasa jest poprowadzona w taki sposób żeby uczestnik miał możliwość, w przypadku słabszej dyspozycji, zejść łatwo ze szlaku lub w późniejszych etapach biegu zostać w miejscowościach, przez które będziemy przebiegać, skąd zostanie odebrany samochodem przez personel i odwieziony do hotelu. 

             

Opieka trenerska (liczba trenerów jest uzależniona od liczby uczestników)

 

Krzysztof Janik – były zawodnik, absolwent krakowskiego AWF, trener zawodników wyczynowych i amatorskich (o Krzysztofie przeczytasz więcej w wywiadzie: RunningPerformance – nowa firma na rynku usług treningowych)

 

Michał Jarosz – Trener-misjonarz, były reprezentant Polski, medalista pucharu Świata i mistrzostw Polski w biegach średnich i w chodzie na 20 i 50 km.

Koszt udziału w weekendzie

Uczestnik

690 *

Osoba towarzysząca

400

Dziecko od 6 – 12 lat

300

Dziecko od 3 – 5 lat

200

Dziecko do 3 lat

bezpłatnie

pies/kot

30zł płatne w kasie hotelu

* Rabat – 50 zł dla uczestników, którzy byli na naszych obozach co najmniej 2 razy.


– kwota nie obejmuje kosztów dojazdu na obóz,

– zakwaterowanie w pokojach dwu lub trzyosobowych według standardu 3 gwiazdek, z pełnym węzłem sanitarnym, telewizją kablową, dostępem do internetu,

– dopłata do pokoju jedno-osobowego – 150 zł,

wyżywienie: śniadanie i obiado-kolacja w formie bufetu szwedzkiego opcja mięsna lub roślinna

– turnus rozpoczyna się od kolacji w dniu przyjazdu i kończy obiado-kolacją w dniu zakończenia,

– koszt udziału w obozie bez noclegów i wyżywienia – 500 zł,

– osoba towarzysząca nie bierze udziału w zajęciach,

– sauna, jacuzzi, basen,bezpłatnie do dyspozycji uczestników

– darmowa opieka nad dziećmi powyżej trzech lat.

– możliwość wynajęcia dodatkowej płatnej opieki nad małym dzieckiem(prosimy o informację wcześniej).

Informacje organizacyjne

Obóz zaczynamy od piątku wieczorem, kiedy to ok godziny 18.30 udamy się na nocny 20km bieg po górach w Rezerwacie Biała Woda. Grupa średnio-zaawansowana przebiegnie 10km


trasaszczaw20k.pngszczawprofil20k.png


Następnego dnia po śniadaniu grupa PRO wyruszy na 50km trasę po Pasmach Beskidu Sądeckiego i Pienin. Grupa średnio-zaawansowana na trasę 30km


szczaw50k.pngszczawprofil50k.png


w Niedziele ruszymy na ostatni 30km rajd po Pieninach i wzdłuż przełomu Dunajca. Grupa średnio-zaawansowana zrobi 20km


szczaw30k.pngszczawprofil30.png
Kontakt i zgłoszenia

Dodatkowe pytania prosimy kierować na adres: obozbiegowy@bieganie.pl lub telefonicznie: 600 279 735 (Michał). 668 871 523 (Krzysiek)


Zapisy przyjmowane są do wyczerpania miejsc. Zgłoszenia należy dokonać poprzez formularz, który dostępny jest po kliknięciu na poniższy banner.


formularz_zgloszeniowy.png

Zaliczkę na obóz w wysokości 300 zł należy wpłacić do 30 sierpnia, a resztę kwoty do 10 września (po tym terminie zaliczkę należy wpłacić od razu po potwierdzeniu wolnego miejsca na obozie). Wpłat prosimy dokonywać na konto Fundacji Bieganie, z którą organizujemy ten obóz (Fundacja Bieganie, ul. Zabłocińska 4/58, 01-697 Warszawa):


ING 26 1050 1012 1000 0090 3006 5271


UWAGA! W przypadku rezygnacji z udziału w wydarzeniu, w okresie krótszym, niż 2 tygodnie przed jego rozpoczęciem zaliczka nie będzie zwracana. Przy rezygnacji w okresie krótszym niż 7 dni przed rozpoczęciem się turnusu pobierana będzie dodatkowa opłata w wysokości 200 zł.


UWAGA! W przypadku zgłoszenia się niewystarczającej liczby uczestników Bieganie.pl zastrzega sobie prawo do rezygnacji z organizacji obozu. W takim przypadku wpłacona przez uczestnika zaliczka zostanie zwrócona w całości.

Redakcja Bieganie.pl