New Balance 1080v12
 
3 marca 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Zapraszamy na obozy biegowe


Wszystkich zainteresowanych treningiem biegowym, dobrą zabawą i poznaniem wspaniałych ludzi zapraszamy na obozy biegowe organizowane przez portal bieganie.pl. Tym razem mamy przyjemność zaprosić was na majówkę biegową w Beskidzie Śląski, WEGE obóz w Krościenku i tradycyjnie obozy letnie w Szklarskiej Porębie.

obozy 2014 grafika

Majówka na obozie biegowym

Termin: 27 kwietnia – 4 maja 2014 r.
Miejsce: Brenna (Beskid Śląski), zakwaterowanie w Hotelu Kotarz Spa & Wellness

Zapraszamy wszystkich miłośników biegania do spędzenia majówki na obozie Bieganie.pl. W tym roku pokażemy wam piękną przyrodę Beskidu Śląskiego. Niesamowite trasy biegowe w samym centrum gór, napełnią was energią, a urokliwy hotel zrelaksuje od codziennych zmagań.

Więcej szczegółów i formularz zgłoszeniowy tutaj.

Wege obóz biegowy

Termin: 23-30 lipca 2014 r.
Miejsce: Krościenko nad Dunajcem, zakwaterowanie w Pensjonacie Crosna SPA


Zapraszamy na letni WEGE obóz biegowy portalu Bieganie.pl w sercu Pienin, w pięknej i malowniczej miejscowości Krościenko nad Dunajcem. W nowoczesnym Pensjonacie CROSNA SPA, położonym w zacisznym miejscu nad samą rzeką Dunajec. Niesamowita przygoda, niezapomniane wakacje, góralska muzyka, a także mnóstwo wege-biegowej wiedzy popartej praktycznym doświadczeniem. Jak zawsze zapewniamy opiekę nad dziećmi podczas zajęć. 

Więcej szczegółów i formularz zgłoszeniowy tutaj.

Letnie obozy biegowe

Terminy
Turnus I (Hotel Bosman ***): 19 lipca – 26 lipca 2014 r.
Turnus II (Hotel Bornit ****): 26 lipca – 2 sierpnia 2014 r.
Turnus III (Hotel Bornit ****): 2 sierpnia – 9 sierpnia 2014 r.
Miejsce: letnie obozy tradycyjnie odbędą się w Szklarskiej Porębie. Uczestnicy I turnusu zakwaterowaniu będą w Hotelu Bosman***, natomiast uczestnicy z II i III turnusu w Hotelu Bornit ****.

Zapraszamy na letnie obozy biegowe portalu Bieganie.pl w Szklarskiej Porębie. Niesamowita przygoda, niezapomniane wakacje i mnóstwo biegowej wiedzy popartej praktycznym doświadczeniem, to cechy, które wyróżniają nasze obozy. 

Więcej szczegółów i formularz zgłoszeniowy tutaj.

Dodatkowe pytania prosimy kierować  na adres: 
obozbiegowy@bieganie.pl
lub telefonicznie:
668 871 523