5 stycznia 2015 Redakcja Bieganie.pl Sport

WYNIKI KONKURSU – Wygraj zestaw New Balance na 10K Parking Relay!


Znamy laureatów konkursu na ambasadorów marki New Balance i zarazem – członków sztafety New Balance Team na 10K Parking Relay (6 stycznia, CH Arkadia).

Oto oni:

 

  • Szymon Drab
  • Łukasz Wojtowicz
  • Paweł Słomka
  • Angelika Mazurkiewicz
  • Hubert Łukasiak 

 


Waszym zadaniem jest nakręcenie filmu, w którym przedstawiacie siebie jako najlepszych kandydatów na biegowych ambasadorów New Balance. Do wygrania jest zestaw składający się z butów, spodenek i koszulki tej marki oraz udział w zaplanowanym na 6 stycznia, niesamowitym biegu 10K Parking Relay (Warszawa), oczywiście – w drużynie New Balance. Startujemy!

1

 

Filmy, ale jakie?

Wasze filmy mogą mieć maksymalnie 20 sekund i muszą być nakręcone w formacie 16:9. Film powinien być nakręcony w sklepie, gdzie dostępne są produkty New Balance a uczestnik konkursu – czyli osoba zgłaszająca się do zabawy, musi być na nim widoczny. 

Swoje filmy wrzucajcie na fan page 10K Parking Relay – TUTAJ>. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 3 stycznia 2015, do godziny 13:00.

REGULAMIN KONKURSU

1/ W konkursie może wziąć udział dowolna osoba lub zespół dwuosobowy.

2/ Przedmiotem konkursu jest stworzenie krótkiego amatorskiego filmu promującego siebie, jako ambasadora kategorii biegowej marki New Balance.

3/ Film konkursowy musi spełniać następujące wymagania:

a. Długość filmu optymalnie 15 sekund, maksimum 20 sekund
b. Musi być nagrany w sklepie sprzedającym produkty New Balance. Na filmie musi być widoczna osoba biorąca udział w konkursie.
c. Autor, który wykaże się niebanalnym pomysłem i poczuciem humoru zwiększa swoje szanse w konkursie.
d. Autorem filmu jest uczestnik konkursu i stworzony jest z jego udziałem,
e. Musi być publiczny tj. dostępny bez ograniczeń dla każdego użytkownika, posiadającego dostęp do Internetu
f. Film musi być w formacie 16:9

4/ Zgłoszenie filmu w konkursie następuje poprzez opublikowanie go na stronie https://www.facebook.com/10kparkingralay, w terminie nie później niż do godziny 13.00 3 stycznia 2015

5/ Organizator konkursu nie pomaga w załatwieniu jakichkolwiek zgód i zezwoleń na nagranie filmu w placówkach handlowych.

6/ Uczestnik konkursu, niezależnie od tego czy został laureatem konkursu czy nim, wyraża zgodę na wykorzystanie filmu przez organizatora konkursu i przez New Balance do celów promocyjnych.

7/ Organizator wybierze pięć filmów, których autorzy otrzymają zestaw: buty, spodenki i koszulka New Balance i mogą (a nawet muszą) wziąć udział w tym stroju w drużynie New Balance w zawodach sztafetowych 10K Parking Relay, które odbędą się 6 stycznia 2015 r. w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie (strona imprezy www.10kparking relay.pl ).

8/ Organizatorem konkursu jest Bieganie.pl i KS Entre.pl Team, organizatorzy 10K Parking Relay.

878.jpg
W 2014 roku odbyła się pierwsza, niezwykle ciepło przyjęta, edycja "10K Parking Relay"


O biegu – 10K Parking Relay

To pierwsze w Polsce zawody biegowe odbywające się w zgodzie z ideą tzw. street runu. 5 osobowe zespoły ścigają się na terenie parkingu jednego z największych w Polsce centrów handlowych – Arkadia, ulokowanym w centrum Warszawy. Każdy z uczestników ma do pokonania dwie pętle o łącznej długości 2 kilometrów.