NB 1080v12
 
9 lutego 2015 Redakcja Bieganie.pl Sport

WYNIKI KONKURSU – Wygraj pakiet startowy II edycji PGE – On the Run!


Laureatami naszego konkursu, w którym Waszym zadaniem było wymyślenie hasła promującego walentynkowe bieganie, zostali: Iwona Duda oraz Krzysztof Boczek. Gratulujemy!

***

ARCHIWUM KONKURSU

adadad.jpg

O co biega?

 

Ideą On The Run jest promocja spektakularnej iluminacji świetlnej na terenie warszawskiej Agrykoli i częściowo – Łazienek Królewskich, którą popełniło PGE. Właśnie dlatego 5-kilometrową trasę wytyczono niemal w całości na terenie Parku – Muzeum. Sam ten fakt stanowi nie lada gratkę (jeszcze kilka lat temu biegacze mieli zakaz wstępu do Łazienek, a do dzisiaj jego włodarze krzywym okiem patrzą się na wszelkie imprezy masowe mające odbywać się na jego terenie). W tym wypadku była ona podwójna – bo pierwsza edycja biegu, i zaplanowana na 14 lutego – druga, odbywaa się wieczorem, kiedy to do Łazienek, z racji braku stałego oświetlenia, nie mają na co dzień wstępu żadni zwiedzający.

Na potrzeby imprezy na całej trasie rozstawiane jest dodatkowe oświetlenie, które dodaje niesamowitego uroku. 

Druga edycja cyklu będzie miała dodatkowy smaczek – odbędzie się 14 lutego, o 19:30, czyli… w walentynkowy wieczór.

1


KONKURS – wygraj jeden z dwóch pakietów startowych

Mamy dla Was 2 pakiety startowe. Aby je wygrać, wystarczy wymyślić krótkie hasło reklamujące bieg, w kontekście – co oczywiste – walentynek. Swoje propozycje wysyłajcie na adres e-mail: rymkiewicz@bieganie.pl. Na Wasze pomysły czekamy do 8 lutego, do godziny 23:59.

Dwójkę zwycięzców wybierzemy do 9 lutego, go godziny 23:59.

Więcej informacji o imprezie – TUTAJ -> http://www.ontherun.com.pl/

Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl