New Balance 1080v12
 
18 marca 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Wiosenna kolekcja butów biegowych Mizuno – nowości w runnersclub.pl, teraz 10% taniej


Sklep runnersclub.pl uzupełnił swoją ofertę o wiosenną kolekcję butów do biegania, znanej, japońskiej firmy Mizuno. Specjalnie dla swoich klientów, przygotował 10% rabatu. To doskonała okazja, aby wypróbować buty, które właśnie pojawiły się na rynku. Promocja trwa do końca tygodnia, tj. 23 marca 2014 roku. Kod rabatowy: mizuno14eg

Bieganie_pl___ilustracja_do_inf_prasowego_2.jpg

Runnersclub.pl posiada bardzo szeroką ofertę butów marki Mizuno. Teraz może pochwalić się najnowszą kolekcją dla kobiet i mężczyzn, zarówno pronatorów, supinatorów, jak i osób o neutralnym typie stopy. Warto wspomnieć o oryginalnym, nowoczesnym designie. Oprócz zaawansowanych technologicznie modeli, dostępne są również te, przeznaczone dla początkujących biegaczy.
Dzięki zastosowanym materiałom, nowe buty Mizuno charakteryzują się wyjątkową lekkością i stabilnością. Marka zadbała o komfort biegaczy, ale nie zapomniała też o ich bezpieczeństwie. Podczas treningu, ciało poddawane jest znacznym siłom. W celu zminimalizowania ryzyka kontuzji, sprawą nadrzędną jest poprawna amortyzacja. Dlatego, Mizuno stworzyło unikalną technologię Wave, zaprojektowaną dla wszystkich biegaczy, wymagających dobrej amortyzacji stopy. Obuwie posiada powłokę zapewniającą najwyższą możliwą oddychalność wierzchniej części buta. Ponadto, wkładki Mizuno wyposażone są w system wentylacji, umieszczony na całej długości podeszwy środkowej, redukując ciepło i wilgoć.
Na szczególną uwagę zasługują trzy modele. Prophecy, cechuje się dużym zaawansowaniem technologicznym i jest idealny dla cięższych biegaczy lub dla długodystansowców. Daje poczucie sprężystości oraz nie powoduje strat energii. Rider, to lekkie, szybkie buty treningowe, posiadające podeszwę pochłaniającą drgania. Trzecim modelem godnym uwagi jest Sayonara, dający odczucie lekkiego biegu. Posiada system minimalizowania napięć, działających na stopę podczas kolejnych zmian tempa. Sprawia, że bieganie staje się bardziej płynne.