NB 1080v12
 
8 kwietnia 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Weekend Polska Biega: Nie wahaj się! Zarejestruj się!


polskabiega news

Biegowe pospolite ruszenie – akcja Polska Biega już w weekend 13-15 maja. W zeszłym roku wzięło w niej udział 611 organizatorów. Jeszcze raz chylimy czoła – dzięki wam na ulice i ścieżki wybiegło w ciągu trzech polskobiegowych dni aż 102 tys. osób. Prosimy o powtórkę, ba – o jeszcze lepszy wynik!

Do organizowania biegów zapraszamy władze miast i gmin, szkoły, kluby sportowe, domy dziecka, straż pożarną, koła gospodyń wiejskich, firmy, parafie, zakłady karne, poprawczaki i spontaniczne grupy biegaczy.

Macie ponad półtora miesiąca na przygotowania. To nie jest takie trudne!

Jak to zrobić dowiesz się na stronie polskabiega.sport.pl

Biegowe żółtodzioby, średniacy a nawet zawodowcy – każdy znajdzie coś dla siebie w Treningach Polska Biega z Garnierem. Zapewniamy opiekę profesjonalnego biegowego trenera oraz dwie godziny dobrej biegowej zabawy. Gdzie? Zajęcia przez 10 kolejnych weekendów odbędą się w pięciu miastach: Gdyni, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Krakowie.

W zajęciach może wziąć udział każdy bez względu na wiek, płeć, czy umiejętności. Trwające dwie godziny treningi są bezpłatne. Każda z pięciu grup trafi pod opiekę doświadczonego trenera lub trenerki, który/która dopasuje program zajęć do poziomu ich uczestników. Podczas zajęć dowiecie się także jak dobrze się rozciągać, rozgrzewać, jak mądrze ustawić plan treningowy, jak unikać kontuzji itd.

Pierwsze biegowe treningi już w najbliższą sobotę 9 kwietnia. Wyjątkiem jest Kraków, gdzie cykl zajęć zadebiutuje tydzień później – w sobotę 16 kwietnia (w sumie odbędzie się tutaj nie 10 a 9 treningów).

Szczegółowy plan treningów na polskabiega.sport.pl  TUTAJ

Fot.Wojciech Krolak / Agencja Gazeta
Fot. Tomasz Waszczuk / Agencja Gazeta

Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl