NB 1080v12
 
21 maja 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Trening Australijski na BiegamBoLubię


austr 1

BiegamBoLubię to miejsce dla wszystkich – początkujących i zaawansowanych. Staramy się aby zajęcia były ciekawe zarówno dla jednych jak i dla drugich, chcemy pokazać, że bieganie to może być także dobra zabawa i biegowa integracja.

Chcieliśmy opisać wam jak wyglądała dosyć ciekawa forma treningu jaka odbyła się w Warszawie, pod  tajemniczą nazwą "Trening australijski".

Po rozgrzewce grupa podzielona została na cztery mniejsze grupki zależne od poziomu. Każda grupka miała za zadanie krążyć po stadionie w tempie spokojnego truchtu i przyspieszyć dopiero na ostatnich 100 metrach. Osoba, która przebiegła metę ostatnia odpadała do wolniejszej grupki.

Zabawa była chyba fajna co potwierdzą mamy nadzieję te zdjęcia. Pokazujemy wam poniżej fotograficzny skrót ze zmagań najszybszej grupki.

osmafinalu
Jedna ósma finału

cwiercfinal
Ćwierćfinał

polfinal
Półfinał

final
Finał – jednemu finaliście but spada z nogi i przegrywa

champion
"Jestem Mistrzem" 🙂

 

 

aust gallery
Więcej zdjęć – w Galerii


A już za tydzień, 28 maja specjalne zajęcie BiegamBoLubię. Zapraszamy  z całymi rodzinami, oczywiście w całej Polsce. Dla Pań z okazji Dnia Matki będziemy mieli specjalne nagrody – zestawy kosmetyków firmy Pat&Rub by Kinga Rusin a dla dzieci z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka słodycze ufundowane przez sieć sklepów NETTO. Więcej już w czwartek.

Redakcja Bieganie.pl