28 marca 2012 Redakcja Bieganie.pl Sport

Testuj przez tydzień buty PUMA FAAS !


testuj faas 1

Wiosenna, soczyście kolorowa kolekcja tekstyliów i butów PUMA FAAS pokazuje, że bieganie nie musi być nudne. Poprzez odpowiedni strój możemy wyrazić siebie – nieważne, czy biegamy po mieście, po lesie czy w fitness klubie. Bieganie ma sprawiać przyjemność. Endorfiny wytwarzane podczas aktywności, optymistyczny i kolorowy strój – czego chcieć więcej?

PUMA chce zachęcić do biegania jak najwięcej osób, dlatego od 16 marca, wraz z premierą kolekcji wiosna 2012, rusza akcja „TESTUJ BUTY PUMA FAAS PRZEZ TYDZIEŃ. ZGARNIAJ BONY RABATOWE”:

PUMA wierzy, że buty FAAS są najszybsze i najwygodniejsze. Dlatego macie TYDZIEŃ na testy biegowe . Potem możecie oddać buty i otrzymacie zwrot pieniędzy, ale wiemy, że nie będziecie chcieli się ich pozbyć! Dodatkowo za każde wydane 100 PLN na produkty PUMA RUNNING otrzymacie bon rabatowy na 20 PLN do wykorzystania na wszystkie produkty w danym sklepie PUMA z wyłączeniem skarpet i bielizny*.

Kolekcja PUMA FAAS skierowana jest do wszystkich, którzy (JUŻ!) lubią biegać oraz tych, którzy wciąż potrzebują motywacji. Produkty skutecznie łączą najnowsze technologie z trendami mody. Modele butów PUMA FAAS poleca, pochodzący z Jamajki, najszybszy człowiek świta,  Usain Bolt. Nazwa linii nie jest przypadkowa, bowiem „FAAS” na Jamajce znaczy „szybko”. Inspiracja Jamajką –  gorącą karaibską wyspą – widoczna jest w całej linii butów FAAS. Są one lekkie i soczyście kolorowe, jakże różne od standardowych butów do biegania. Buty posiadają różny stopień amortyzacji – od FAAS 200 (najlżejszych i przeznaczonych dla lekkich, zaawansowanych biegaczy) po FAAS 800 stworzonych dla troszkę cięższych oraz tych, którzy na treningach pokonują nawet kilkadziesiąt kilometrów.

fass200 1

Nigdy byście się nie domyślili, że prawie nic nie ważący (170 gram!) FAAS 200 to profesjonalny, naszpikowany technologią, dobrze amortyzowany but. To idealny wybór na bardzo szybkie treningi oraz na zawody biegowe.  But jest niezwykle dynamiczny dzięki łatwo odkształcalnej i elastycznej, innowacyjnej piance FAAS. Ta wyjątkowa startówka wykonana jest w całości z surowców wtórnych pochodzących z recyclingu.

faas300

FAAS 300 to minimalistyczny, lekki but dla biegaczy początkujących i zaawansowanych. Posiada niezwykle ciekawy design, dzięki czemu był najlepiej sprzedającym się modelem butów do biegania PUMA w 2011 roku.

fass400 1

FAAS 400 to nowa propozycja łącząca w sobie najlepsze cechy buta startowego i treningowego. To bardzo dobry wybór na maraton dla osób średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. But dostępny jest w dwóch   kolorach – niebieskim i zielonym.

faas500

Specjalistyczny but treningowy Faas 500 idealnie nadaje się do długich, ale także szybkich  treningów na każdej nawierzchni oraz na bieżni mechanicznej. Spokojnie zabrać go można również na zawody z dystansem maratońskim włącznie. FAAS 500 był jednym z najchętniej nagradzanych modeli buta biegowego w 2011 roku.

faas1

FAAS 800 to hit tego sezonu – to najlepiej amortyzowany but z serii Faas. Zwiększono w nim poziom amortyzacji utrzymując jednocześnie wagę buta identyczną jak w Faas 500. Idealnie nadający się zarówno dla biegaczy lekkich jak i tych trochę cięższych. Doskonały na dłuższe wybiegania.

*Promocja obowiązuje w sklepach PUMA od 16 marca do 20 kwietnia lub do wyczerpania zapasów.
Białystok: C.H. ALFA,
Bydgoszcz: C.H. FOCUS MALL,
Częstochowa: GALERIA JURAJSKA,
Gdynia: C.H. KLIF,
Gliwice: C.H. FORUM,
Gorzów Wlkp.: GALERIA ASKANA,
Kielce: GALERIA ECHO,
Koszalin: C.H. ATRIUM,
Kraków: GALERIA KAZIMIERZ, C.H. BONARKA,
Łódź: GALERIA ŁÓDZKA, C.H. MANUFAKTURA, C.H. POTR ŁÓDŹ,
Olsztyn: C.H. ALFA,
Opole: C.H. KAROLINKA,
Ostrołęka: SKLEP PUMA,
Piotrków Trybunalski: C.H. FOCUS MALL,
Płock: GALERIA WISŁA,
Poznań: C.H. PLAZA, GALERIA MALTA,
Radom: GALERIA SŁONECZNA,
Rzeszów: C.H. MILLENIUM HALL,
Warszawa/Marki: C.H. MARKI M1,
Wrocław: C.H. PASAŻ GRUNWALDZKI,
Zakopane: SKLEP PUMA,
Zielona Góra: C.H. FOCUS MALL.

PRZECZYTAJ REGULAMIN PROMOCJI