NB 1080v12
 
24 kwietnia 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Test zegarka biegowego adidas Smart Run od RunnersClub.pl


RunnersClub.pl, specjalnie dla swoich klientów, przygotowuje serię testów najciekawszych produktów biegowych, które pojawiają się na rynku. W pierwszej kolejności sprawdziliśmy działanie zaawansowanego technologicznie zegarka SMART RUN marki adidas. Czy spełnił nasze oczekiwania? Zapraszamy do lektury.

adidas.jpg

Pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne. Całość zapakowana jest nowoczesne i eleganckie pudełeczko. W środku znajdziemy zegarek, klips do ładowania, kabel mikro USB oraz instrukcje w wielu językach. Kabel jest bardzo krótki i mało wygodny, ale można go spokojnie zastąpić innym, standardowym. Sam zegarek sprawia wrażenie masywnego, ale nie jest zbyt ciężki. Jakość materiałów jakie użyto jest z najwyższej półki. Guma paska jest bardzo miękka i elastyczna. Szklany ekran dotykowy zegarka chroniony jest przez aluminiową ramkę. Wszystko dopasowane jest perfekcyjnie. Jedyne co budzi wątpliwości, to tył zegarka. Wygląda jakby odpadła w nim jakaś część. Czujniki do pomiaru tętna wystają delikatnie, ale nie ma to żadnego wpływu na komfort użytkowania. Nic się nie wrzyna w nadgarstek. Po jakimś czasie gromadzi się tam jednak sól ze spoconych nadgarstków.
Po włączeniu zegarka czar nie pryska. Co prawda włącza się dość długo, ale bardzo dobrze reagujący i czuły ekran dotykowy oraz intuicyjne menu, zapewniają duży komfort pracy. Niestety do obsługi wyświetlacza potrzebujemy gołych dłoni lub specjalnych rękawiczek do smartfronów, inaczej ekran nie reaguje. Z początku przytłacza mnogość opcji, ale z czasem można się przyzwyczaić.
Test przeprowadził Doradca RunnersClub.pl Filip, ze sklepu we Wrocławiu.
Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl