NB 1080v12
 
24 kwietnia 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Test butów biegowych Transcend marki Brooks od RunnersClub.pl


RunnersClub.pl przygotował kolejny test dla swoich klientów. Tym razem, sprawdziliśmy buty biegowe Transcend marki Brooks. Czy okazały się godne polecenia? Zapraszamy do lektury.
runners_club_jow_brooks_03.jpg

Z dużą niecierpliwością oczekiwałam na pudełko zawierające nowy, flagowy model butów Brooks’a – Transcend. Gdy tylko dotarło w moje ręce, z rozpromienionym obliczem, szybko przystąpiłam do zapoznania się z produktem. Chociaż nie jestem specjalną zwolenniczką różowego koloru, but w swoim mocnym różowo-pomarańczowym odcieniu, uzupełnionym fioletowymi wstawkami od razu przypadł mi do gustu. Jest po prostu bardzo ładny. Zaraz po wzięciu buta do ręki przekonałam się, że jest to rzeczywiście produkt  z "górnej półki". Wszystkie użyte do produkcji materiały są wysokiej jakości, a staranne wykonanie buta nie pozwala na żadne krytyczne uwagi.
Zaraz po wsunięciu stopy do środka, Transcend niezmiernie komfortowo przywitał mnie swoją miękko wyściełaną, bezszwową cholewką. Dzięki nowemu systemowi wiązania, opartemu na bezszwowych tunelach wzmocnionych nylonową taśmą, dopasowanie obuwia do stóp nie stanowi najmniejszej trudności. 
Trapezowa, szeroka jak trasa łazienkowska podeszwa, mocno wystaje poza obręb buta w jego przedniej części i od strony wysklepienia stopy, co ma za zadanie zwiększyć stabilność i przyczepność buta. Rzeczywiście, po założeniu odczułam jej stabilizujące działanie. Wsparcie dość dobrze zadbało o moją pronację. 
Test przeprowadził Doradca RunnersClub.pl Jowita, ze sklepu we Wrocławiu.
Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl