1 czerwca 2016 Redakcja Bieganie.pl Sport

Super ceny topowych butów w runnersclub.pl


Czerwiec jest miesiącem najlepszych ofert na rynku biegowym. Sezon rozpoczął się już na dobre i można przebierać w wielu atrakcyjnych propozycjach. Sklep dla biegaczy runnersclub.pl również nie zapomniał o swoich klientach.
runnersclub.pl przygotował ofertę specjalną na topowe buty biegowe, która obowiązuje tylko do niedzieli, 5 czerwca 2016. Każdy, kto zrobi zakupy w tym czasie w salonie stacjonarnym lub online, będzie mógł kupić specjalistyczne obuwie do biegania renomowanych marek w super niskich cenach.
Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym biegaczem startującym w maratonach, czy dopiero zaczynasz przygodę z treningiem, w runnersclub.pl z pewnością znajdziesz model odpowiedni dla swoich potrzeb. W promocji sklep oferuje najciekawsze i najbardziej cenione przez klientów buty biegowe firm takich jak: Nike, Brooks, adidas i Asics. 
Oferta specjalna dostępna jest na stronie: http://www.runnersclub.pl/pol_m_Oferta-tygodnia-30-05-24870.html
Dostępność oferty specjalnej w salonach w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku daje dodatkową możliwość uzyskania wskazówek od doradców, przymiarki butów biegowych na miejscu i dokładniejszego ich dopasowania. Można też wykonać analizę stóp na Running Station.