21 maja 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Sport-Factory nasza historia


Po euforii każdego początkującego biegacza, kiedy to pierwsza godzina została zdobyta, a potem pierwsze 10km, nasuwa się pytanie „jakie buty „ bo przecież te w których zaczynaliśmy to jakieś stare odkryte na nowo w garażu lub strychu.

Sport factory

Tu właśnie zaczyna się nasza historia. Przez wiele sezonów zdobywanie obuwia biegowego w naszym mieście polegało na łapaniu okazji, o ile oczywiście miało się tyle szczęścia, lub jak w moim przypadku na zdobywaniu największej pary bo oczywiście największe w sieciowych sklepach to 46 a na pytanie o większy rozmiar, budziłem powszechne zdziwienie bo 47 to astronomiczny i monstrualny rozmiar.

I tak pewnego lutowego dnia postanowiliśmy z żoną Anią, że może taki sklep z bieżnią, analizą ruchu i dużymi rozmiarami będzie jakąś odmianą i alternatywą dla naszego stale rosnącego biegowego światka.

Wiele  dni minęło na poszukiwaniu odpowiedniego lokalu, przygotowaniu wystroju, doborze butów, kłótniach rodzinnych i  innych organizacyjnych sprawach .

W końcu,  z dniem 1 maja otworzyliśmy swoje podwoje.

Sklep nazywa się SPORT-FACTORY i mieści się  w Łodzi przy ul. Żeligowskiego 46, jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18:00, a w soboty od 10-14:00
lub dla wirtualnych
www.sport-factory.com.pl

Zapraszamy na   testowanie obuwia firm Saucony, Asics, Brooks  na bieżni,  fachowe doradztwo dla początkujących, wideoanalizę ruchu.

W każdy czwartek w godzinach 17-18 zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych porad doświadczonego rehabilitanta.

Wszystkich chcących zacząć swoją przygodę z bieganiem zapraszamy na spotkania w każdą środę o godzinie 18:00 w parku imienia Adama Mickiewicza ( Park Julianowski) przy muszli koncertowej.

Do naszego sklepu zapraszamy również wszystkich sympatyków rowerów. W swojej ofercie posiadamy rowery marek Giant i Trek. Oferujemy szeroki wybór akcesoriów rowerowych oraz serwis.

W okresie zimowym będziemy mieli do zaproponowania szeroki wybór nart  biegowych i akcesoriów.

SPORT-FACTORY
www.sport-factory.com.pl
Łódź ul. Żeligowskiego 46
Pon – piątek: 10-18:00,
soboty: 10-14:00

Sport factory1