new balance 880
 
9 grudnia 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Ścigamy #Mikołajki z AllSports.pl i Bieganie.pl – wyniki konkursu


Znamy laureatów konkursu, który zorganizowaliśmy ze sklepem sportowym – AllSports.pl!

I miejsce – Dominik Kamiński
II miejsce – Piotr Kotkowski
III miejsce – Wiktor Ślusarek

Gratulujemy!

***

Przypominamy, jak wyglądał konkurs.

 

1X.jpg

Do wygrania macie 3 kupony zniżkowe o wartości kolejno: 200 zł, 150 zł, 100 zł. Co zrobić, aby wziąć udział w rywalizacji? To proste!

1/ Polub fan page AllSports.pl (https://www.facebook.com/allsports.sklep)

2/ Na ścianę fan page Bieganie.pl (https://www.facebook.com/portal.Bieganie) wrzuć wpis zawierający link do wybranego przez Ciebie jednego produktu z asortymentu AllSports.pl, dodaj do niego hasło lub grafikę, która będzie go reklamować, jako najlepszy prezent Mikołajkowy oraz – koniecznie – dodaj do swojego wpisu hashtag – #Mikołajki

Na Wasze konkursowe propozycje czekamy do piątku (5 grudnia), do godziny 15:00. 

Pełne zasady zabawy

 

1. Aby wziąć udział w konkursie należy na ścianie facebookowego fan page Bieganie.pl umieścić wpis składający się z 3 obligatoryjnych elementów: linka do wybranego produktu w obecnym asortymencie AllSports.pl, kreatywnego hasła lub grafiki, hashtaga #Mikołajki.

2. Każdy uczestnik może umieścić tylko jeden wpis, jeżeli zrobi to więcej razy – w rywalizacji liczy się tylko pierwszy z nich.

3. Termin przyjmowania zgłoszeń do uczestnictwa w konkursie został ustalony na okres od 1.12.2014 do 5.12.2014 (godz. 15:00).

4. Komisja konkursowa, składająca się z przedstawiciela portalu Bieganie.pl oraz sklepu AllSports.pl, wybierze 3 laureatów, czyli zdobywcę 1, 2, oraz 3 miejsca. Otrzymają oni kody uprawniające do zniżki w sklepie AllSports.pl na kwotę odpowiednio: 200 zł, 150 zł, oraz 100 zł.

5. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w ciągu 3 dni roboczych od momentu zakończenia przyjmowania zgłoszeń.

6. Zwycięzcy otrzymają kody, o których mowa w punkcie 4, w ciągu 5 dni roboczych od momentu ogłoszenia wyników konkursu.

7. Kody, które otrzymają zwycięzcy, są ważne do 31 grudnia 2014 roku. Mogą być wykorzystane tylko jednorazowo – podczas jednych zakupów.

O sklepie AllSports.pl

W ofercie sklepu znajdziecie ponad 15 000 produktów renomowanych marek, m.in. Adidas, Puma, Nike, Reebok, Speedo. AllSports.pl sprzedaje sprzęt sportowy oraz turystyczny, a także odzież i obuwie do większości dyscyplin. Oferuje również gadżety dla kibiców oraz odżywki i suplementy (m.in. firmy Isostar).